ya bn bişi soracam bn sırf meracnaryleri kullanmak için guıld kurdumda şimdi merak ediom mercanaryleri kullanamak için guıld mastewri olmak gerekiyomu yoksa memberlerde kullanabiliyo mu?

guild masteri olman şart guildinin en az 3lvl olmasi lazim 3lvlde 1tane merchenary cıkıyo 4levelde 2 3 tane 5 levelde 8 10tane cıkıyo ama senin merchantlarin etki yapmaz fazla

ironeye_TR demiş ki:
keşke memberlerde kullanabilse yha off guılddimde 3 kişi var sadece yha hemde düşün 68 lvlim guıldde bi 45 lvl bide 36 lvl var bıktım artık :(
Snn Güvendiğin Ve Sana Güvenilen Bir Guilde Girmeni Tavsiye Edebilrim O Zmn..
Şahsen Bnde Guild Masterı Değildim Ama İstediğim Zaman Masterlığı Devralır Merc. Çıkarırdım..

peki vuruşları nasıl yani şöyle düşün heuksal mercenary aldım diyelim bana ne kadar yardımları dokunur ? ve vuruş kaliteleri nedir ?

bütün playerlerde merchant olsaydi oyunun hiç zevki kalmazdi ve merchant kullanmayin derim pk yaparlar sizi cünkü acemilerle cok ugrasıyolar

ne demek istiosun cikoLata ayıb ama :P gerçi doğru henüz acemi sayılırım ama yinede kimse birşeyi denemeden öğrenemiyor.

Xlazine demiş ki:
ne demek istiosun cikoLata ayıb ama :P gerçi doğru henüz acemi sayılırım ama yinede kimse birşeyi denemeden öğrenemiyor.
ne demek istiom bilionmu sizin merchantlar adamlara zarar vermez adamlar size zarar verir sizi pk yapar boşuna exiniz gider nefret edersiniz merchanttan fazla iyi bişey deil ben bile cıkarırken korkuyorum

Xlazine demiş ki:
o zaman almaya lüzum yok gibi gözüküyor teşekkürler bilgilendirme için :)
önemli deil rica ederim fakat merchantlar town dısına cıkınca huntersen thieflere otomatik dalıyo pk adamlara otomatik ates ediyo yani pklık numarasi yapan seni pk yapabilir veya thiefin teki ata biner thiefligi çıkartır tam biticegi an towndan cıkar senin merchant dalar pk olursun

Yukarı Alt