Arkadaşlar MBOT gerçekten trojan mı?? Yoksa Windows Defender, MBOT dosyasının içinde crack olduğu için mi virüs olarak algılıyor??

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :saygilar: :saygilar:

ExcI

ExcI
Windows Defender, MBOT dosyasının içinde crack olduğu için virüs olarak algılıyor

Mbot kullanmak için botun sahibinin serverine paket yollaman gerekiyor sonuç olarak bi sv üzerinden login oluyor. Sıkıntı yaratabilir gibi.

Takımı
Galatasaray
Antivirüs kullanmıyorum, bilgisayarda oyun şifreleri, kart şifreleri çok şey kayıtlı çok crackli program kullandım bana birşey olmadıysa sıkıntı yok :D

Cevaplarınız için teşekkürler. Yani güvenlik olarak pek bir sıkıntı çıkarmaz, peki bilgisayarı içerdiği trojandan dolayı yavaşlatır mı ? :lolmuch: :mrgreen:

Mbot'da bir virüs yok. Ücretli olanı satın alırsan virüs uyarısı'da vermez. C.racklı mbot kullanırsanız eger virüs uyarısı verir. Bilgisayarınıza bir şey bulaşmaz sorun olmaz fakat kullandığınız mbot'u güvenilir bir yerden indirin. Yaşayacağınız en büyük sorun charınızın çalınması olur. Bu sebeple güvenilir yerden indirmenizi öneririz. Piyasadaki 10-15 günlük swlerin verdikleri botları kullanmanızı önermem.

Mbot'da bir virüs yok. Ücretli olanı satın alırsan virüs uyarısı'da vermez. C.racklı mbot kullanırsanız eger virüs uyarısı verir. Bilgisayarınıza bir şey bulaşmaz sorun olmaz fakat kullandığınız mbot'u güvenilir bir yerden indirin. Yaşayacağınız en büyük sorun charınızın çalınması olur. Bu sebeple güvenilir yerden indirmenizi öneririz. Piyasadaki 10-15 günlük swlerin verdikleri botları kullanmanızı önermem.
Teşekkürler :D :D

Yukarı Alt