Error while initializing network interface WSA 0 at step 3
Hatası alıyorum yardımcı olurmusunuz? :S

windows 7 gerekli bütün programları yüklememe rağmen framework hatası verior yardımcı olurmusnuz

mBot_vSRO110.exe dosyadan cıkarmıyor hata veriyor nasıl çözebilirim bilgi verirseniz çok teşekkür ederim

cannot key find signature.may be client is packed.packed client is not supported. hatası alıyorum..sebebi nedir acaba

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Rewind rumuzlu uyeden alinti yapildi
Rewind demiş ki:

Mbot Crack Çalışmaz İse kurmanız gereken dosyalar var

Download
Microsoft Visual C++
microsoft Net Framework 4.0
Download

[Vsro]Mbot Download Linkleri

Download
İndir
Download

Rar Pas: www.extraloob.com

Windows 7 Kullanıyorsanız Eğer Bu Hatayı Alabilirsiiz:

Çözümü Çok Basit mbotloader.exe'ye Ters Tıklayın Özellikler-Uyumluluk-Uyumluluk modu-Windows Xp Service Pack 2-Ayrıcalık Düzeyi-Bu Programı Yönetici Olarak Çalıştır.
Ve Uygula Dedikten Sonra Sorun Çözülecektir:

MSVCR100 Hatası ve Çözümü

Bu Programı yükleyerek bu hatadan kurtulabilirsiniz !
Programı İndirmek İçin Tıklayın !
Oyunda Yazıların ''0'' Olarak Görünme Sorununun Çözümü

Bütün herşey tamam programları yükledim ayarları yaptım oyuna girdim ama herşey ''0'' olarak Görünüyor.Bunun Çözümüde Çok Basit Herşey ''0''olsada oyuna girin karakterinize girdikten sonra bottan koruma kısmından pot basmaları ayarların sonra oyunu ve botu kapatın Mbot'un Kayıtlı olduğu dosyaya girin orada ''Config'' adlı Yapılandırma Ayarına Tıklayın Açıldıktan Sonra En Üst Kısmında
[_translate]
lang=0

Yazar Siz Burda Yazanı Şu Şekilde Değiştirin:
[_translate]
lang=9
Sorun Çözülecektir

.Net Framework Hatası Çözüm Yolları
1.Çözüm yolu
Denetim Masası'nı ve sonra da Programlar ve Özellikler iletişim kutusunu açın.

Microsoft .NET Framework 4 Client Profile öğesini sağ tıklatın ve ardından Kaldır/Değiştir'i tıklatın.

.NET Framework 4 Client Profile programını onararak özgün durumuna getir seçeneğini ve ardından İleri'yi tıklatın.

Onarım işlemi başarıyla tamamlandıktan sonra Son'u tıklatın.

2.Çözüm yolu
Net Frameyi bilgisayarınızdan tamamen kaldırın kaldırdıktan sonra Bu Programları yükleyin:
ps:En son Web Yüklecisi ile kurun.

Download
Windows Installer 3.1 veya üstü
Internet Explorer 5.01 veya üstü
Microsoft .NET Framework 4 (Web Yükleyicisi)
Download

Tarama Sonuçları
Virüstotal tarama sonuçları
Virus totalde 42 programdan sadece 1 tanesi buldu kendi bilgisayarımda ayladır kullanıyorum bir sorun olmadı 2 virüs programı ilede tarattım virüs bulamadılar içinde keyifle kullanın

Uyarı

Program içinde bulunan virüslerden meynada gelecek herhangi bir sorundan sitemiz sorumlu değildir.

/Konu düzenlenip mbotcrack linki yenilendi.

usta loaderi açmıyor ya ? hata veriyor yönetici olarakta açıyorum açmıyor

Merhaba, Mbot ile ilgili bir sorun yaşıyorum; ''Clienti Başlat'' tuşununa bastıktan sonra oyun açılmıyor ve her hangi bir update gelip gelmediğini kontrol etmem söyleniyor.Bunun için ne yapmalıyım ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Takımı
Besiktas
Silkroad Online Launcher'ı aç oyun uptade etsin ondan sonra mbot ile giriş yap

üstad üzerinden bayaa bi zaman gecmiş ama bir sorunum var hemn hemn her sıtedekı mbot u ındırdım ve denedım logın dedıgım zaman beklıyor öyle ne hata verıyor nede uyarı sadece beklıyor hıcbır sıtede bu soruna benzer bırsey bulamadım.. bilginiz varmı ?

Yukarı Alt