Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
hrkes şu resime baksın ve korktuklarını anlasın tüm pacific görün bunu

alez demiş ki:
LAN YEONYAG EZİĞ GELDİK YA NOLDU KALENİN DİBİNDEN ÇIKAMIYONUZ HAHAHA NOOOOOOBLAR SİZİ
1 YENİLGİ YETMEDİ 2SİNİ DE ALDINIZ HAHAHA
AYNI GÜNDE 2 KERE YENİLDİNİZ EZİKLER TOZ OLUN N00BS
en azindan biz korkmadik savasdik siz kactiniz üstüne üstlük dayanamayip guildinizi yiktiniz bence bu eziklik

LyMacSou muydu senin adnın neyse savaşa korkudan gelemediniz bari susun da seviyeniz daha düşmesin...

NiTRoS_ demiş ki:
LyMacSou muydu senin adnın neyse savaşa korkudan gelemediniz bari susun da seviyeniz daha düşmesin...
savaş sizlemiydi de atladınız alın size _VICE_ kaçarsınız böle kolpalar öle g*t£ b*l£ yaprak :D derler ya ondan işte bu...!!!
bizim savaşımız ezik magna cartaylaydı sazan gibi atladınız böle bi yamuğa göz yummadı _VICE_ hehehehe

Bu arada ismim ---> LyMacSau :wink1:

yeonyang demiş ki:
alez demiş ki:
LAN YEONYAG EZİĞ GELDİK YA NOLDU KALENİN DİBİNDEN ÇIKAMIYONUZ HAHAHA NOOOOOOBLAR SİZİ
1 YENİLGİ YETMEDİ 2SİNİ DE ALDINIZ HAHAHA
AYNI GÜNDE 2 KERE YENİLDİNİZ EZİKLER TOZ OLUN N00BS
en azindan biz korkmadik savasdik siz kactiniz üstüne üstlük dayanamayip guildinizi yiktiniz bence bu eziklik
ezikkk sözünüzde durdunuzda mı savaşa gelelim...!! korkudan union u topladınız ama cvbını aldınız :!:

_VICE_ 4ever

:popcorn: :popcorn: :popcorn: :detective: :detective: :detective: :coffee: :coffee: :coffee:

- Resim Silinmiş.

BiroL_Efe(88lv) VS aeonxxx(90lv)+__YoU_CoMe__(82lv)+yeonyang(86lv) ---->3 kişi anca yatırıyolar...!!!

Cevabı aldın it bak umarım beğendin...
Cevap mı verdin it bize iyi bi bok yedin...
(Sansar Salvo)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
siz unionunuzla mı geldiniz hehe MaGNa_CaRTa nın savaşı TheBlackList leydi VICE ile yada Anarchy le değil... ayrıca biz gloabl attık savaş için guild arıyoruz diye önce c4 le yapıcaktık onların adamları online değil diye ertelendi sonra VICE ile yaptık.

NiTRoS_ demiş ki:
siz unionunuzla mı geldiniz hehe MaGNa_CaRTa nın savaşı TheBlackList leydi VICE ile yada Anarchy le değil... ayrıca biz gloabl attık savaş için guild arıyoruz diye önce c4 le yapıcaktık onların adamları online değil diye ertelendi sonra VICE ile yaptık.

TheBLaCkLiSt in savaşıda magna cartaylaydı sana noluyoo o zmn :? :wink1:

alez demiş ki:
- Resim Silinmiş.

BiroL_Efe(88lv) VS aeonxxx(90lv)+__YoU_CoMe__(82lv)+yeonyang(86lv) ---->3 kişi anca yatırıyolar...!!!

(Sansar Salvo)
BiroL_Efe yi tek başımaelinde 85+9 glaive olmasına rağmen 3 skillde alıyorum . Bunu sana her zaman her yerde kanıtlyabilirim.Kafadan bir şeyler atıyorsun bari destekli at.Konuşyorsun ama boş konuşyorsun. GW işine gelince dışardan adam almadınız dediniz? QueeeN ve TigirL dışardan gelmediyse uzaydan mı geldi :D :D Siz var ya Noobsunuzz

aeonxxx demiş ki:
alez demiş ki:
- Resim Silinmiş.

(Sansar Salvo)
BiroL_Efe yi tek başımaelinde 85+9 glaive olmasına rağmen 3 skillde alıyorum . Bunu sana her zaman her yerde kanıtlyabilirim.Kafadan bir şeyler atıyorsun bari destekli at.Konuşyorsun ama boş konuşyorsun. GW işine gelince dışardan adam almadınız dediniz? QueeeN ve TigirL dışardan gelmediyse uzaydan mı geldi :D :D Siz var ya Noobsunuzz

kolpa sen alırsan biz mal mal bakcaz mı...
85+9 vardı tmm senle pvp yaparken arkadan gelen oklar birol efe ye gelmedide senin bi yerine mi kaçtı 3 skillmiş.LOL. str sin strye 3 skil atcan haha hiç gülicem yoktu zuahahah. kendini crossbow yada warrior mu sandın da senin gibi str lere 3 skill atcan.. sen anca bebeleri keklersin bu laflarla... :wink1:

alez demiş ki:
aeonxxx demiş ki:
alez demiş ki:
- Resim Silinmiş.

(Sansar Salvo)

kolpa sen alırsan biz mal mal bakcaz mı...
85+9 vardı tmm senle pvp yaparken arkadan gelen oklar birol efe ye gelmedide senin bi yerine mi kaçtı 3 skillmiş.LOL. str sin strye 3 skil atcan haha hiç gülicem yoktu zuahahah. kendini crossbow yada warrior mu sandın da senin gibi str lere 3 skill atcan.. sen anca bebeleri keklersin bu laflarla... :wink1:
sen cok konusma bebisim dün sana pvpde 62 lvl charimla tek attim

lyMacSau musun nesin senin azğnını bozuk olduğu bana ettiğin gloallerden belli oluyor.Ben sana BiroL_Efe 3 skillde alırım diorum bilemedin 5 skill(stun falan yiyebilirim ondan söledim 5 skill diyee) hea inanmıyorsan çağır birol_efe yi önünde kesiyim teke tek :wink1: ama yok herzamanki gib bahane uyduracaksan
yok ticket var yok işim var yok o senin gibi nooblarla uğraşmaz ayaklarına yatacaksan hiç konuşma Bendediğimi dedim birolu getir gör bak bakıyım 3 skillde gidior mu gitmiyormu .
Not: her zaman ki gibi çok konuşuyon ama boş konuşuyon hiç bir icraatini göremiom
GW ye bile korkunuzdan gelmediniz :D nobikler :D

bu arada imzandada görende sen kesmişsin sancak bu uniquleri heeheheh foto montajla saitanı koymayı unutmuşun bebe hahaha işte böle yalancısınız olm siz kolpalar bebeler sizin bu yalanlarınıza anca sizin gibi bebeler inanır hahahahahahah n000b lar sizi

alın orijinal yeonyang ne kesmiş bakın hahaha -----> 2 kere tg, 2 kere lord yarkan, 1 kere captan ıvy kesmiş ezik bi de hepsini koymuş yalancısınız olm işte yalancılar............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

- Resim Silinmiş.

merak etme yawrucum rev6 sorunlu bir site ben 90 lvlm beni 87 lvl gösterio :wink1: yeonyang ın kestiği uniqleri hatalı gösterior :wink1: ben yeonyangıno uniqleri tek tek kestiğini gördüm sen görmemiş ssen bu senin sorunun git kafanı duvara vur :D :D noobik:D
Bu arada sen kaç uniq kestin birde onları görelim :D :D

aeonxxx demiş ki:
lyMacSau musun nesin senin azğnını bozuk olduğu bana ettiğin gloallerden belli oluyor.Ben sana BiroL_Efe 3 skillde alırım diorum bilemedin 5 skill(stun falan yiyebilirim ondan söledim 5 skill diyee) hea inanmıyorsan çağır birol_efe yi önünde kesiyim teke tek :wink1: ama yok herzamanki gib bahane uyduracaksan
yok ticket var yok işim var yok o senin gibi nooblarla uğraşmaz ayaklarına yatacaksan hiç konuşma Bendediğimi dedim birolu getir gör bak bakıyım 3 skillde gidior mu gitmiyormu .
Not: her zaman ki gibi çok konuşuyon ama boş konuşuyon hiç bir icraatini göremiom
GW ye bile korkunuzdan gelmediniz :D nobikler :D
lan yetme bana anabacı küfür eden bi kolpa yani sen mi azın bozuk diyosun hahaah çok komiksin...daha dün anabacı global attın ya n00b onları da söylesene delikanlı gibi hhahahahah... (bu1)

bide BiroL_Efe ye 3 skill atıyomuş sallanırda bu kdr amatörce sallanmaz bebeler bile daha iyi sallıyo.. 3 kişi dalıyonuz 3 skill atıyon bunları da söylesene anca böle yalan yanlış sözler yazarsın yeonyang eziği gibi. kesemediği unique leri kesmiş gösteriyoo bizde yedik ya hahahaha... LOL (bu2)

sen de BiroL_Efe seni yatırdı ya yediremedin böle yap artislik ama o 90 olsun o zmn oyuna bile giremicen bırak artislik yapmayı...(bu3)

GW de geldikte seni komaya sokmuştuk ya hatırlamıyon herhale _VICE_ desem belki bişeyler hatırlarsın hee :wink1: (bu4)

Benle sidik yarışına giriyonuz laf yetiştiremeyince icraat diye anırıyonuz... Dedik ya 90 da icraatı göstercez diye :twisted:
90 olunca konuş dersen --->90 olunca icraat yapcaz o zmn konuşmıcaz...rahat ol sen... (buda5)

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt