sun item kazansak gender switch ile cinsiyet değiştirirsek satılabiliyor mu? silahları satmanın bit yöntemi var mı?

adamlar işlerini biliyor playerları en can alıcı noktalarından vuruyorlar....

sayın extraloob bana magic pop dan 2 tane 64 lwl sos spear düştü gender switch ile çevirip satabiliyormuyuz. yoksa sadece elbiseler için mi geçerli gender switch

ssromantik demiş ki:
sayın extraloob bana magic pop dan 2 tane 64 lwl sos spear düştü gender switch ile çevirip satabiliyormuyuz. yoksa sadece elbiseler için mi geçerli gender switch
gender cinsiyeti degistirir magic popdan cıkan itemler account-bound yani accountuna baglıdır satılamaz...
silahlarda gender kullanılmazz..

WhiteRoad demiş ki:
ssromantik demiş ki:
gender cinsiyeti degistirir magic popdan cıkan itemler account-bound yani accountuna baglıdır satılamaz...
silahlarda gender kullanılmazz..

Saol kardeş elimizde patladı yane bi işmize yaramazlar. Üst üste magic pop alıp sürekli denesek kırmızı kupon verirmi acaba. ben 7 tane denedim hep yeşil :( Dolandırıldım :D

2ay içinde 11d gelecekmiş heralde pop oynamamanızı tavsiye ederim egerki 50silke filan düsürmeyecekseniz :P

oyunun içine eden bir alet

millet silkleri biner biner harcıyor

joymaxın alnından öpmek lazım. çok çakallar

bütün item mallı kapatsa sadece macig pop kalsa 7 sülalesi 70 sene aç kalmaz

yorumlara bakıyorumda yok 1000 silk çekmiş çıkmamış yok 3000 silkle denemiş çıkmamış

yok sanki full sun veriyorlar. satılmada satılmıyor. 6 ay sonra yeni cap gelince bön bön bakarsın bankada silaha

ulan 3000 silk asgari maaş

I_nterpoL demiş ki:
oyunun içine eden bir alet

millet silkleri biner biner harcıyor

joymaxın alnından öpmek lazım. çok çakallar

bütün item mallı kapatsa sadece macig pop kalsa 7 sülalesi 70 sene aç kalmaz

yorumlara bakıyorumda yok 1000 silk çekmiş çıkmamış yok 3000 silkle denemiş çıkmamış

yok sanki full sun veriyorlar. satılmada satılmıyor. 6 ay sonra yeni cap gelince bön bön bakarsın bankada silaha

ulan 3000 silk asgari maaş

hahaha yorumunda haklısın kardeş 3000 silk ne demek nerdeyse 1 çarın 1 yıllık silk ihtiyacı...

kasada 10 silk kalmıstı bir tane magic pop aldım 90 lvl dual axe sectim. Sonra bastım ve yesil yandı. Yani kazanamadım. Ama yaslı dede bana 64+2 Sos+Blue axe verdi. buarada ben sp farm yapan yenı bır warrıorum :D

beyler arkadasa ise yaramayan sos staff ve devil spirit cıkmıstı 64 lvl o da yeni char actı aynı accounttan. sonra silahı storage'e koydu we simdi yeni charıyla (wiz tabiki) sp farmda xD Aslında yeni serverda ilk gun bi char acıp bi 200 silk harcamak lazım sonra hangi sosu tutturabildiysen o builde dewam xDxD

Yukarı Alt