Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Fenerbahçenin son oynadığı maçının video görüntüleri&resimleri buradan paylaşılacaktır,güncellenecektir.

Trabzonspor - Fenerbahçe [0-1]

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=-Pqv7S6uV4E

[

/center]

- Resim Silinmiş.Maçın Adamı- Resim Silinmiş.​

KRAL atar,millet susar!
Fenerbahçenin büyük umutlarla transfer ettiği dünyanın en kaliteli 2. liginin gol kralı Güiza klasına yakışır bir gol atıp takımını sırtladı.Alex'in verdiği müthiş pası 2 kişi arasından ağlara göndermeyi başaran Güiza her golcünün yapamayacağı bir vuruş yaptı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Manisa maçı daha renkli görüntülere sahne olucaktır nede olsa stadımızda oynancak

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
awww süppoo topic olmuş kuzum bayıldım yaaa ellerine sağlık mucX :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohaaa yaa iyi ki yenmişiz bu pis herifleri ben böyle rezil ve karaktersiz bir hakem görmedim olacak iş değil kendisine bu kadar hareket yapılmasına izin vermesi ayrı maçı rezil etmesi apayrı 5 hafta dinlendirirler bu adamı.

Ps : topic muhteşem olmuş kuzum ellerine sağlık şimdi maçın özetlerini izleyecektim bende çok teşekkürler bu topicten herşeyi gördüm mucX :kalp:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
extraloob demiş ki:
ohaaa yaa iyi ki yenmişiz bu pis herifleri ben böyle rezil ve karaktersiz bir hakem görmedim olacak iş değil kendisine bu kadar hareket yapılmasına izin vermesi ayrı maçı rezil etmesi apayrı 5 hafta dinlendirirler bu adamı.

Ps : topic muhteşem olmuş kuzum ellerine sağlık şimdi maçın özetlerini izleyecektim bende çok teşekkürler bu topicten herşeyi gördüm mucX :kalp:
Çok doğru abi yendik kurtulduk hakeme kalsaydık yanmıştık gökhan bile maç sonu çıldırdı,alex çıldırdı düşüünün yani onlar çıldırıyorsa bişey var zaten.

BaSoryong

Buralıyım
güzel düşünce sağol ne kadar rezil bir hakem... Sölicek soz bulamıyorum !

Yukarı Alt