- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Charı İsro da Europen 55+ Wizard ile takas etmek istiyorum.
Herhangi bir admin eşliğinde takas gerçekleşebilir.
Msn : mailto:[email protected]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ohoo charı alır almaz satıyosun ne iş ?!!!!!!.

Oyuna girdiğin zaman Ahmete söyler misin hafta sonuna kadar yokum .

Ulan yürü git alla allaaaa!!!!

Takas ettik charı sonra sen 1 gün oynadın beyenmedin diye değiştirmek zorundamıyım.
Zorlamı takas et diye zorladım seni!

Değişmeseydin.
Sonra charları değiştirirken bana şifreyi verdin ben anladım birşey oldugunu ilk char agirdim baktım Charı pk yapıp itemleri almışsın Sonra bana hırsız diyosun!

!!

EmmaW

"Değişmeseydin.
Sonra charları değiştirirken bana şifreyi verdin ben anladım birşey oldugunu ilk char agirdim baktım Charı pk yapıp itemleri almışsın Sonra bana hırsız diyosun!"
eğer böle ise magicmete haklı ayrıca napcan dövmeyi ya :D sakızdan al yapıştır :D (yanlış anlama :) ) ayrıca galiba oyundaki MuTe sensin az ks yapmadın bana :P :D

:D

Bi Arkadaşım var 2 kolundada Dövmeler var.
Ve Kaymağını baya bi yiyiyor o dövmelerin :)

Ama Çok Pahalı ya Tek bir kol için Dövmeci 560 Ytl istiyor.
Bacağımda baldırımın yanına

K
I
C
K
B
O
X

Yazdırıcam ondan 160 ytl istiyor :)

valente demiş ki:
magicmete yaş kac?
Ya burak bıraksana.Adamın başka işi gücü yok çıngar çıkarmaya yer arıyor.Belki bazıl arkadan vurucuları görmşsündür.Bazıları oyunu bırakıcağım dediğinde
"Kanka char öyle durucakmı bari bana ver be hacı hadi ya"
Diyenleri çok gördüm.Bi ara bilirsin bende ara vermiştim o ara bana bi kaç kişi mesaj atıldı charımı isteyenlerden.Takas ettiği charda kötü demekki diğer kişi geri istiyor.Neyse daha ben karışmıyım karıştıkça... :wink1:

ganigani demiş ki:
valente demiş ki:
magicmete yaş kac?
Ya burak bıraksana.Adamın başka işi gücü yok çıngar çıkarmaya yer arıyor.Belki bazıl arkadan vurucuları görmşsündür.Bazıları oyunu bırakıcağım dediğinde
Diyenleri çok gördüm.Bi ara bilirsin bende ara vermiştim o ara bana bi kaç kişi mesaj atıldı charımı isteyenlerden.Takas ettiği charda kötü demekki diğer kişi geri istiyor.Neyse daha ben karışmıyım karıştıkça... :wink1:
Aynen Deniz biz işimize bakalım ama oyundaki "kankam" bnm yakın arkadaşımdı :( Bir de şu oyuna girebilsek süper olcak 59 lvlda kaldım :D sen kac oldun?Kesin bni geçmişsindir :D

valente demiş ki:
ganigani demiş ki:
valente demiş ki:
magicmete yaş kac?
Aynen Deniz biz işimize bakalım ama oyundaki "kankam" bnm yakın arkadaşımdı :( Bir de şu oyuna girebilsek süper olcak 59 lvlda kaldım :D sen kac oldun?Kesin bni geçmişsindir :D
:lol: 60 oldum.Olsun bu aralar yazılılar üstüme üstüme geliyo.Geceleri terliyom ayzılılar kovalıyo kabuslarımda.İkimiz kasarız önümüzdeki haftadan sonra.Sonra geceleri falan coştururuz uniqleri :lol: 8) .Sabırsızlanıyorum yazılıların bitmesi için.

ganigani demiş ki:
ganigani demiş ki:
valente demiş ki:
magicmete yaş kac?
:lol: 60 oldum.Olsun bu aralar yazılılar üstüme üstüme geliyo.Geceleri terliyom ayzılılar kovalıyo kabuslarımda.İkimiz kasarız önümüzdeki haftadan sonra.Sonra geceleri falan coştururuz uniqleri :lol: 8) .Sabırsızlanıyorum yazılıların bitmesi için.[/quote]
Oooo sen de beni gecmişsin ama az kaldı bnmde sınavlarım var :twisted: Haftaya gör beni(19 mayıstada en az 64 olucam dedim 4lvl kastım lv59 da kaldım :D ) belki yeni char acarım "bow".Dün girdim 5-10 dk kastım okcu char 9 lvlda sıkıldım cıktım belki yaz tatilinde acarım bowcu char.Şimdilik Valente'yi kasarım.

Yukarı Alt