NiGHTMaRe_

Öğretiyorum
arkadaşlar eskiden bu hatayı nadir veriirdi ama artık her oyuna girdiğimde bir canavara saldırdığım anda bu hatayı alıyorum ve masaüstüne gidiyor ne yapmam lazım yardım lütfen

eski loader kullanıyor olabilirsin, eski kırılmış tbot (bulduysan biryerlerden) veya eski sm kullanıyor olabilirsin. Bunu hiçbirşeysiz normal düz sro ile dene bakalım yine aynı hatayı alıyormusun?

NiGHTMaRe_

Öğretiyorum
YOK OLMUYOR YAW EKRAN KARTI GÜNCEL GİRİYORUM 2 TANE MOB KESMEME KALMADAN ÇAT ?????? ÇIKIYOR.Dün böle bir sorun yoktu bugün olmaya başladı anlamıyorum yaw.deli olcam exp 99 lvl atlayamıyorum.neden olur böle anlamıyorumki?

alican_1903 demiş ki:
YOK OLMUYOR YAW EKRAN KARTI GÜNCEL GİRİYORUM 2 TANE MOB KESMEME KALMADAN ÇAT ?????? ÇIKIYOR.Dün böle bir sorun yoktu bugün olmaya başladı anlamıyorum yaw.deli olcam exp 99 lvl atlayamıyorum.neden olur böle anlamıyorumki?
loader ına falan baktınmı?

NiGHTMaRe_

Öğretiyorum
premium var loader falan kullanmıyorum bide sanki sroda adam sanki yavaş yavaş hareket ediyor gibi ama lag deil değişik bişi anlayamadım

NiGHTMaRe_

Öğretiyorum
tamam bekliyorum....1 saat sanırım peki bunu yaptıktan sonra çözülürmü dersin? virüs yok zannetmiyorum ama olsun...

Yukarı Alt