Arkadaşlar herkese başta slmlar

Sorunum bu geçen gün ben guild masterini kasıyodum adamdan ben 10lvlik at istedim adam30lv ben 55lvyim neyse 10lvlik at isityince Exsencemi öle bişi attım sonra bana at vermesi için sonra adam bana dediki at çantanda I tuşşuna bas görürsün ben bir baktım at kutumda adama sordum nasıl oldu diye adam dediki Şifre var.İstesem Tüm itemlerini alırım çarını bomboş yaparım ben korktum korka korka konuştuk(doğrusu ben korktum) Sonra adam bana çarını bana ver bende sana benimkini veriyim bende Hyr diyince Tehdit savurdu BEnde oyundan Çıktım Acilen Cevaplarınızı Bekliyorum Napmam Lazım Hellp Doğrumu? :cry: :cry: :( :(

BU arada En az Hackerin Bulunduğu Server Nedir Çünkü Her Serverde ÇArlarım Hackleniyo Daha 2ay önce iki tane 56 64 lük çar gitti :( :cry: :cry: YArdımlarınızı Bekliyorum :cry: :cry: :cry:

RoyalFlush

Bilgiliyim
bu hackerların ne yapacağı belli olmaz o yüzden bir dahakinde exchange leri kabul etme.

ama yinede birşey olacağını sanmıyorum zira havlayan köpek kolay kolay ısırmaz.ayrıca madem hacker sa senin çarını napsın gider 80 lvl çarları çalmaya çalışır.55 lvl çarı niye çalsın

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
başlık çok tiksinç olmuş o nedir öyle biz anlamıyoruz cevap da yazmayalım mı :idea:

Cevap Verıyorum Hıc Aklınıza gelmıomu Exp ve Itemlı party kurduysa adam atı yere attı gerı aldı geldı :D bu kadarcık dusunun :) hacker falan yok ;D !!!

Doğru sölüyon Judas Zaten party hilelidi doğru ya Ama zaten başka türlü olmas olasılığı yok demi ?

ÇOK SAOLUN KARDEŞLERİM YAŞA Extraloob Saolun Yardımlarınız İçin ?!!!!!! ?!!!!!! ?!!!!!! ?!!!!!!

Yukarı Alt