Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Uruguaylı oyuncu, Avrupa'nın birçok ünlü kulübünden teklif aldığını, ancak kimseye hiçbir konuda söz vermediğini söyledi.
Fenerbahçemizin henüz sözleşmesini uzatmayı başaramadığı, Juventus, Lazio, Newcastle United ve son olarak da Benfica'nın talip olduğu Lugano, hakkındaki merak edilenlere açıklık getirdi. Uruguaylı oyuncu, Avrupa'nın birçok ünlü kulübünden teklif aldığını, ancak kimseye hiçbir konuda söz vermediğini söyledi.

İstanbul, Fenerbahçe ve Türk insanını çok sevdiğini belirten Lugano, "Daha önce de söyledim, ben Fenerbahçe'de kalmayı istiyorum, bunu yönetime de söyledim. Görüşmeler sürüyor. İki tarafın da çıkarı önemli. Daha önümüzde vakit var, umarım anlaşırız. Yine tekrar ediyorum; Fenerbahçe'de kalmak istiyorum" dedi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
fenerbahçenin tarihine bakarsanız şampiyon olduğu dönemlerde ;
defans >>> uche -högh
defans >>> unuttum
defans >>> edu - lugano

şu bir gerçektir ki 2 tane muhteşem defans oyuncunuz varsa ve takımınız belli bir kalitedeyse kesinlikle şampiyonsunuz şu anda edu ve lugano efsaneler arasındadırlar tekliflerin gelmesi doğaldır.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
extraloob demiş ki:
fenerbahçenin tarihine bakarsanız şampiyon olduğu dönemlerde ;
defans >>> uche -högh
defans >>> unuttum
defans >>> edu - lugano

şu bir gerçektir ki 2 tane muhteşem defans oyuncunuz varsa ve takımınız belli bir kalitedeyse kesinlikle şampiyonsunuz şu anda edu ve lugano efsaneler arasındadırlar tekliflerin gelmesi doğaldır.
+1907 :thumbsup: Çok doğru bir tespit olduğunu düşünüyorum

Yukarı Alt