bildiginiz gibi swlar boş olmasına ragmen trafic sorunu ile karşılaşıyoruz. İlginçtir az önce uykudan kalktıgım gibi charların dc yedigini gördüm.(ilçede elektrik kesilmiş :mrgreen: ) ve charlarımın bi kısmının premiumu bitmişti. İlk olarak premiumlu charı denettirdim oyunda bu 1... 2 tane premiumsuz charı denettirdim onlara oyun trafic verdi. Ondan sonra kalan 2 tane charıma tek attım trafic yemeden. Burda köfteyi çaktım tabi :D Saçma gelebilir deneyin sizdede olacaktır eminim. 2 tane örnek veriyorum premium olmayan stallcı veya gold bot veya boş account denettirin. Sonra kendi kullandıgınız charlara girmeye çalışın. Ben böyle 2 dk da soktum bütün charlarımı ( Premiumsuz olanları ) Deneyen ve trafic sorunu ile karşılaşmayan konunun altına yazsın :) Good luck :!:

PowerInMe demiş ki:
Yeri bura değil^^:D Ama önemli bir konu teşekkürler
np^^ Ayrıca eğerki trafic alırsanız 3. charı denettirirken kapatın o 3. bot sayfasını tekrar deneyin kesinlikle çalışıyor :twisted:

benimde şöyle bişey dikkatimi cekti sbotla deneyince trafik alıyorum normal girince tekte giriyor 3-4 defa denedim hepsinde aynı sonuc

Mr_Poseidon demiş ki:
benimde şöyle bişey dikkatimi cekti sbotla deneyince trafik alıyorum normal girince tekte giriyor 3-4 defa denedim hepsinde aynı sonuc
Ben normalde giremiyorum :mrgreen:

Majestic demiş ki:
Parası olmayan bu oyunda tutunamaz.
aynen. Bugün iş'ten geç çıktığım için yetişemedim ptt ye. Böyle bi derdim olmazdı ama iyi oldu bug bulmuş oldum ^^

Alakası yok.Bende denettirirken IP adreslerine bakarak deniyom. 28 den trafik veriyo, 29 da ara sıra tek atıyo veya çok beklemeden alıyo, 30 dan daima tekte giriyo.Tabiki servere göre değişir ama 30 dan denemeye çalışın.

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Majestic demiş ki:
Parası olmayan bu oyunda tutunamaz.

Şahsen 80 levelden beri presiz kasıyorum her gün rahatlıkla giriyorum şuanda 98 level oldum ^^ en son ne zaman premium cektigimi hatırlamıyorumda
kasmak yıllarını aldığı için en son ne zaman pre. aldığını unutmuş olabilirsin :lol:

Yukarı Alt