Takımı
Besiktas
Lordzek demiş ki:
CherryBrandy demiş ki:
Lordzek demiş ki:
Kalınca yemiyolar merak etme daha popüler olursun kızlarla kaynaşırsın iyi yönünden bak :D
E tabi ergenlik döneminde böyle bizim kızlarımızda. summer6:
öyle hacı yaşadım biliyorum
Ne alaka lan ben sınıfımdan hiç bi kızla o kadar iyi olmam kendinden büyükler daha iyi oluyor :D (Olgunluk vs.)

frityus demiş ki:
Ne alaka lan ben sınıfımdan hiç bi kızla o kadar iyi olmam kendinden büyükler daha iyi oluyor :D (Olgunluk vs.)
ben 6. sınıftayken üst sınıflardaki kızlar beni ziyarete gelirlerdi :D sonra onların dönem beni dövmüştü o günden beri büyük kızlarla muhattap değilim :D: ama bu 2. döneme geçerken ki tatilde bişeyler yapmıştık :D

Takımı
Besiktas
Lordzek demiş ki:
frityus demiş ki:
ben 6. sınıftayken üst sınıflardaki kızlar beni ziyarete gelirlerdi :D sonra onların dönem beni dövmüştü o günden beri büyük kızlarla muhattap değilim :D: ama bu 2. döneme geçerken ki tatilde bişeyler yapmıştık :D
Beni dövemez kimse :D :headbang:

Nina Ricci demiş ki:
Autumn demiş ki:
Maddy demiş ki:
o kadar bile yok :P kıskanma emre :P
Neyini kıskanıcam zaten sende iş yok şüphelenmeye başladım
Aynısını yazacaktım :twisted: :buddha:
aktif başlıklarda gördüm mesaj yazdığını buraya dedim kesin bana b.k atmaya geldi ve yanılmamışım ayrıca hadi emre neyse de senin bana laf söylemeye hiç hakkın yok biggrint1 [horny21

Takımı
Galatasaray
Olum bak git her seferinde aynı konuları şeyettirme :lol:
PS: İzmir'e gelecem bulacam seni yudum yudum içicem bak gör [horny21

Benim bildiğim iki dönemin notlarının ortalaması alınır her dersin notu kendi ders saatiyle çarpılır (Örneğin Biyoloji ilk dönem 3 ikinci dönem 4 ortalaması 3,5 tan 4 olur ve 2 ders saati var sayarsak 4.2=8 bunun gibi bütün dersler yapılır ben genel lisede okuyorum bizim ki rehberlik hariç 29 ders saatimiz var genel liselerde sınıfı geçmek için 73 minimum puanı toplamak gerekiyo bunu 29 a böldüğümüzde 2,5 ortalamayı tutturmuş oluyoruz). Ayrıca Taktir,Teşekkür belgeleri için o döneme bakılır diye biliyorum.

Yukarı Alt