1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

LG Kp-500 Cookie Tema Yükleme Rehberi

1. Mirage

Mirage   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ♠Kurulum İçin Gerekenler♠

Download
    RapidShare
    Alternatif-HotFile
    Download

♠Kurulum İşlemleri♠

1-Cep Telefonunuzu USB girişinden bilgisayarınıza bağlayıp aşağıdaki işlemi yapın.

2- Cep telefonunuzu mutlaka kapatın USB girişindende çıkarın ve LGUI klasöründe bulunan LGUI programını çalıştırın. Ve aşağıdaki işlemi yapın. Amacımız cep telefonunuzdaki CUST_THEME dosyasının yedeğini almak ve aynı zamanda tema için editlemek.

DOWNLOAD butonunu tıkladıktan sonra cep telefonunuz kapalı durumda iken bilgisayara bağlayın, Download yazısı görünecektir. Yaklaşık 6-7 dakika bekleyin. CUST_THEME adında bir dosya oluştuğunu göreceksiniz.

3- Download ettiğiniz CUST_THEME dosyasının bir yedeğini alın, olurda temayı beğenmezseniz geri yükleyebilirsiniz. Şimdi editleme işlemine geçelim. Bunu için vcredist_x86 ve WinImage Setup dosyalarını bilgisayarınıza kurun ve WinImage programını çalıştırın.

4- Şon işlem olarak cep telefonunu tekrar kapat ve LGUI programını çalıştır ve temayı yükle. Bu işlem yine 6-7 dakika sürecektir. Cep telefonunuz temanız yüklemiş olarak otomatik açılacaktır.

Saygılarımızla;

2. elvan105

elvan105 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağolun

3. burakk88

burakk88 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olmuyooo cust_theme dosyası olusmuyo arkadasım 6 7 dakıka dıyosunuz ama ben neredeyse 15 0 dakıka bekledım dosyayı olusturmuyo

4. mr.perfect

mr.perfect Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    HAYIRLI GÜNLER ÖNCELİKLE...
    ben gd510 için denedim ancak bende de cust dosyası bi türlü oluşturalamadı plug your phone diyor dönüp dönüp duruyor 15-20 dkka oldu icraat yok sorunuma çare lütfen .....