Legend V Ne Zaman Çıkar ?

• 4 Yıl

Votes: 1 0,6%
  • 3 Yıl

Votes: 10 5,8%
  • 2 Yıl

Votes: 67 39,2%
  • 5 Yıl

Votes: 11 6,4%
  • 1 Yıl

Votes: 82 48,0%

• Total voters
    171

Kai

olduser
bu joymax paraya doymuyor,bence 1 yıl sonrada 100 levelin tadını alamadan legend V gelir.

Prada

Hacim 140 lv teorinin kaynağa mı yoksa tecrübeye mi dayalı bilmiyorum fakat benim teorime göre lvl sınırı 150 lv olur.. cunku tum yapılandırmaları eşit düzeye çekicekler.. Yani çift sub mantığı.. Mastery çinde 300 ve bunu aslaya yükseltmeyecekler son update de chinnese buildlerde 150 lv olarak 2 mastery parta yuklenicekler.. EU gibi..

Bu olay 1 sene desek bile 5 sene yapar ve 5 sene sonra ilerleyen oyun teknolojisini göz önünde bulundurursak SRO 150 lv de bu alt yapısıyla ve oyun görseliyle çok çok geride kalir.. Bence joymax SRO tarih olduğunda çok daha gerçekçi ve teknolojik bi oyunla karşımıza çıkar..

Prada demiş ki:
Hacim 140 lv teorinin kaynağa mı yoksa tecrübeye mi dayalı bilmiyorum fakat benim teorime göre lvl sınırı 150 lv olur.. cunku tum yapılandırmaları eşit düzeye çekicekler.. Yani çift sub mantığı.. Mastery çinde 300 ve bunu aslaya yükseltmeyecekler son update de chinnese buildlerde 150 lv olarak 2 mastery parta yuklenicekler.. EU gibi..

Bu olay 1 sene desek bile 5 sene yapar ve 5 sene sonra ilerleyen oyun teknolojisini göz önünde bulundurursak SRO 150 lv de bu alt yapısıyla ve oyun görseliyle çok çok geride kalir.. Bence joymax SRO tarih olduğunda çok daha gerçekçi ve teknolojik bi oyunla karşımıza çıkar..
+1907

Legend 5 olarak 110 lvlimi kastediyorsunuz bilmiyorum ama.
110 lvlden önce daha Arap ırkını getirecekler bence.Hotan fortress de gelebilir.
Uzatıkça uzatırlar.

Bence Çok erken Gelicek 105 Lv ile Arap Characterler Ve Hotan yada Dw Kale Savası Cıkıcak Ve Buda 1 Yıl Sürer...

Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:

hacım ne diyosun sen ksroda 105lv geldi master 315 .. ohoo :twisted: weaponcular napıcak? heuksal fire böyle bi yapılandır ma olabilir mi sdence?

Yukarı Alt