emc

rank8
Arkadaşlar 32 Ek Slot sağlayan ITEM Kaç silk olacak ? Benim gibi düşük level için bu Legend da gelen tek faydalı şey.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
emc demiş ki:
Arkadaşlar 32 Ek Slot sağlayan ITEM Kaç silk olacak ? Benim gibi düşük level için bu Legend da gelen tek faydalı şey.

bakalım kaç silk olacak ama 1 aylık süreli olur ve 48 silk falan olur diye tahmin ediyorum.

hersey iyi de ben +5,+7,+9 da farki anlamadim yalniz
btw roctan dusen bu itemlerin hepsi seal of sun mu olucak

Legend 4 le gelen medusa ve saz arkadasları beni hayal kırıklıgına sokmustu.Sacma sapan kücücük mekanlarda millet 100 olmaya calısıyodu.Bu versiyonun gelmesi cok iyi olmus.Hem yeni unique ler görücez hem inv. sınırını arttırabilcez hemde kesdigimiz unique den sun cıkıcak.Belki sun ların eskisi kadar degeri kalmıyacak ama en azından sun seti tamamlamadan oyunu bırakmayacagız :) 8)

ps:konu süper olmus hacı ellerine saglık :muck:

E0N

rank8
Crisis demiş ki:
Legend 4 le gelen medusa ve saz arkadasları beni hayal kırıklıgına sokmustu.Sacma sapan kücücük mekanlarda millet 100 olmaya calısıyodu.Bu versiyonun gelmesi cok iyi olmus.Hem yeni unique ler görücez hem inv. sınırını arttırabilcez hemde kesdigimiz unique den sun cıkıcak.Belki sun ların eskisi kadar degeri kalmıyacak ama en azından sun seti tamamlamadan oyunu bırakmayacagız :) 8)

ps:konu süper olmus hacı ellerine saglık :muck:
yorumuna bittim :D içime su serptin hiç deilse sun set tamamlıyacagız çok dogru :D

ama silahlarda de cok guzel parlıyo hem yeni rocktan cıkan itemlerden harıka yeni dress gelır yenı server gelebilir event gelıyor gaymax bu sene costu para fazlaca geldi ^^

download'a ne zaman açılır birde sro'ya uzunca bir süre ara vermiştim tekrar başlamak istiyorum bu LEGEND IV'de tüm charlar sıfırdan mı başlayacak yine önceki updateler gibi herkes kaldığı yerden devam mı edecek ?

Yukarı Alt