Öncelikle Bu Paylaşımı ''Söylemeyin Sonra Sizin Ne Farkınız Olacak'' Diyenler İçin Yapıyorum...Bu Site Paylaşım Sitesidir.İnsanlar Burada Birbirine Yardımcı Olmalı.Bu Söylemeyin,Sizin Ne Farkınız Olacak Diyenlerin Egoistliğidir...Ben Silk'i Aldım...

Herşeyi Adım Adım Yazıyorum.
1.Msn e Bu Adresi Ekleyin=>[email protected]
2.Adam Çinli.İngilizce Konuşmanız Lazım
3.Adama Ne alacağınızı Söyleyin.
4.Adam Sizden Oyundaki İd nizi ve Oyundaki Charınızın İsmini İsteyecek.
5.Bunları Yaptıktan Sonra Adam Size Paypal Adresini Vericek.Tabikide sizin Bir Paypal Hesabınız Olması Lazım.Paypal'da İngilizce Olduğundan Dolayı Riskli Bir İşlem Eğer Bildiğiniz İngilizce Okuldakinden İbaret İse Hiç Bulaşmayın Derim.
6.Paypaldan Adamın Adresine Parayı Yolladıktan Sonra Adama Söyleyin Yolladım Diye.
7.Adam Kontrol Edecek.Size 12 Saat İçinde Oyuna Girmemenizi Söyleyecek.

Şimdi Bende Bu 12 Saat Süreç İçerisindeyim Bekliyorum...

Burada İngilizceniz+Paypal Adresiniz+Kredi Kartınız Olması Gerekiyor...Herhangi Biri Olmaz İse Silk veya Herhangi Birşey Alamazsınız Bir Akrabanızın Yardımı İle Alabirsiniz Ancak.Arkadaşlarınıza Güveniyorsanız Oda Olabilir Tabi.

Herhangi Sorunuz İçin Buraya Mesaj Atın...Elimden Geldikçe Egoistlerin İnadına Yardım Edeceğim...

NOT:Premium Ne Oyuna Tektıkta Girmeye,Nede %100 Exp Almaya Yarıyo.Silk Alan Olursa Üzerindekileri Okuyup Ondan Sonra Premium veya Başka Birşey Alsınlar...

alıntıdır sitede zaten verildi

lazvegaz demiş ki:
Öncelikle Bu Paylaşımı ''Söylemeyin Sonra Sizin Ne Farkınız Olacak'' Diyenler İçin Yapıyorum...Bu Site Paylaşım Sitesidir.İnsanlar Burada Birbirine Yardımcı Olmalı.Bu Söylemeyin,Sizin Ne Farkınız Olacak Diyenlerin Egoistliğidir...Ben Silk'i Aldım...

Herşeyi Adım Adım Yazıyorum.
1.Msn e Bu Adresi Ekleyin=>[email protected]
2.Adam Çinli.İngilizce Konuşmanız Lazım
3.Adama Ne alacağınızı Söyleyin.
4.Adam Sizden Oyundaki İd nizi ve Oyundaki Charınızın İsmini İsteyecek.
5.Bunları Yaptıktan Sonra Adam Size Paypal Adresini Vericek.Tabikide sizin Bir Paypal Hesabınız Olması Lazım.Paypal'da İngilizce Olduğundan Dolayı Riskli Bir İşlem Eğer Bildiğiniz İngilizce Okuldakinden İbaret İse Hiç Bulaşmayın Derim.
6.Paypaldan Adamın Adresine Parayı Yolladıktan Sonra Adama Söyleyin Yolladım Diye.
7.Adam Kontrol Edecek.Size 12 Saat İçinde Oyuna Girmemenizi Söyleyecek.

Şimdi Bende Bu 12 Saat Süreç İçerisindeyim Bekliyorum...

Burada İngilizceniz+Paypal Adresiniz+Kredi Kartınız Olması Gerekiyor...Herhangi Biri Olmaz İse Silk veya Herhangi Birşey Alamazsınız Bir Akrabanızın Yardımı İle Alabirsiniz Ancak.Arkadaşlarınıza Güveniyorsanız Oda Olabilir Tabi.

Herhangi Sorunuz İçin Buraya Mesaj Atın...Elimden Geldikçe Egoistlerin İnadına Yardım Edeceğim...

NOT:Premium Ne Oyuna Tektıkta Girmeye,Nede %100 Exp Almaya Yarıyo.Silk Alan Olursa Üzerindekileri Okuyup Ondan Sonra Premium veya Başka Birşey Alsınlar...

alıntıdır sitede zaten verildi
+1907 extraokk

Yha Credi Kartı Warsa Credi Kartının neyi lasım şifresi flnmı...
paypal hasabını şuan alsam olurmu..

bunları yanıtlandırablirmsin

lazvegaz demiş ki:
paypaldan hesap alırken adam senden kredi kartı şifreni fln istio sonra da bu adamın paypal hesabına para yatırıon

(07:22) ' An: Derb******@hotmail.com
(07:22) ' An: i sleep
(07:22) ' An: id raki****6
(07:22) weilert-009@hotm: wait
(07:23) weilert-009@hotm: what did you ordered?
(07:23) ' An: ordered?
(07:23) ' An: card ?
(07:23) weilert-009@hotm: did you pay for anything ?
(07:25) ' An: no
(07:25) weilert-009@hotm: ok
(07:25) weilert-009@hotm: wait for tonight

12 saat bekledim ve silk yüklenmiş vaziyette daha yatıramadım parayı ama Confused

blade408 demiş ki:
lazvegaz demiş ki:
paypaldan hesap alırken adam senden kredi kartı şifreni fln istio sonra da bu adamın paypal hesabına para yatırıon

(07:22) ' An: Derb******@hotmail.com
(07:22) ' An: i sleep
(07:22) ' An: id raki****6
(07:22) weilert-009@hotm: wait
(07:23) weilert-009@hotm: what did you ordered?
(07:23) ' An: ordered?
(07:23) ' An: card ?
(07:23) weilert-009@hotm: did you pay for anything ?
(07:25) ' An: no
(07:25) weilert-009@hotm: ok
(07:25) weilert-009@hotm: wait for tonight

12 saat bekledim ve silk yüklenmiş vaziyette daha yatıramadım parayı ama Confused

Eee Sonra Charına Bşi Oldumu???

Yaw chara bısı olsa da olmasada ezuk bı char kasak 32 falan yapak adamı keklıyek baksana kımseden para almdan sılk verıyor kıyak iş.Bunu hep yapsın bırı ıhtıyacı olan kısılere ıstedıklerını versın :)

Aynen katılıyorm keklesek adamı xD ondan sonra ver çardan itemleri diğer çara ohh ne ala memleket :lolmuch:

Yukarı Alt