arkadaslar ben simdi asus k50ij marka laptop kullaniyorum.bunun ekran karti integrated.ben simdi buna disardan ekstra bi ekran karti ekleyemez miyim? teknolojiyle pek aram yok o yuzden sorayim dedim.video ram hepten 64mb.hicbisey calistirmiyo bu :D

Phantoso demiş ki:
Laptop'larda malesef öyle bir seçeneğiniz yok.
nasıl bir laptop asus k50ij o.O netbook gibi

ps: vga girişli laptoplar bi hayli mevcut. arkadaşın kullandığı modelde imkan yok diyelim.

Dulce Amor demiş ki:
400 levaya ASUS K50IN buldum.video ram 512.tam istedigim gibi.oyunlarda problem cikartacagini sanmiyorum pek
Laptop oyunlarda her türlü sorun çıkartır.Ki zaten oyun oynanmak için üretilmemişlerdir ama yinede oynarım diyosan iyi bir soğutucu al kendine yoksa hiç bir işe yaramıyorlar

Laptoplar oyun için üretilmemiştir zaten. (Gamebook-Monsterbook lar dışında). Laptopa ekstra Ekran kartı da ekleyemezsin.

Ki sen ekran kartının megabaytına bakıyorsan yanılıyorsun. Bitine bakacaksın.

Takımı
Besiktas
Zippy demiş ki:
Dulce Amor demiş ki:
400 levaya ASUS K50IN buldum.video ram 512.tam istedigim gibi.oyunlarda problem cikartacagini sanmiyorum pek
Laptop oyunlarda her türlü sorun çıkartır.Ki zaten oyun oynanmak için üretilmemişlerdir ama yinede oynarım diyosan iyi bir soğutucu al kendine yoksa hiç bir işe yaramıyorlar
+1
dusun piyasadaki en saglam sogutuculardan birine sahibim fakat cok zorlanip isindiginda performansi dusuyor, ardindan kufur kiyamet :lol:

Yukarı Alt