Titan da plvl yapılan charıma 2 gündür kımse girmiyor.Msn e de girmiyorlar.Arkadaşlar Noldu bi durum mu var?

Laistrogon a 3 defa ö.m attım online olduğu halde ö.m leri okuyup geçiyor.Cevap vermiyor..! Bu ne anlama geliyor.? Biri bana açıklayabilirmi.? Msn den sildi sanki hergün giren kişi şimdi girmiyor.? 3-4 Gün önce msn den yazdığım halde cevap vermiyor.?Durumu 'meşguL' dan 'Dışarda' Oluyor Oto ileti bile yazıyor ama Bana cevap vermıyor.? Sonra Ç.dışı oluyor.? Bunlar ne anlama GeLiyooorrrrr..????????????

Laistrogon demiş ki:
shneZee demiş ki:
Hayırlı işler hacım kolay gelsin :beer:
ps:hep merak ediyorum bir sorayım;kişisel plvl hizmetlerinde bize sunabileceğiniz herhangi bir güvence vs varmı acaba?
Haklısın hacım ama beni tanıyan tanıyor.
Admin(Okan abi)-Mike Shinoda(global mod)-Majestic(site admin) hepsi kefilimdir. Ayrıca sitede önceden deneme modluk yaptım. Tüm bilgilerim orda yer almaktadır.
Bu mesajına inanarak şimdilik susuyorum..!

yav kardeşim bi yere gittiğimiz yok sanki kaçmışız ortalıktan kaybolmuşuz oraya telefon numarası tc kimlik no hesap no herşeyi yazmışız zaten. Paranı geri yolluyoruz ne sorunlu insanlarsınız.

Bu işi uygun fiyata en güzel şekilde yapıyorduk ama 2-3 gündür charına girilmiyor.Aile içi sorunlarım vardı msn açık ama pc basında değildim.Tekrar buradayım. Her zaman da burdayım. BEN KİMSENİN 3 KURUŞ PARASINI YİCEK ADAM DEĞİLİM! 20 TL ni de geri yolluyacağız. :thumbsup:

Yakın zamanda başlarsınız umarım :D 96 lv charımı bota bıraktırmak istiyorumda :)

Yukarı Alt