filminm sonu Vural ile Polat uçuyordu tam orda bitti sizde gelecek bölümde neler olacak bir tahminlerinizi alayım çok meraklıyım 1 haftayı nasıl çekecem bilemiyorum :lolmuch:

kardesim izletmedi bu hafta pc yi bırakıp içeride gidemedim ki babamla izliyim aldülhey hakanın belasını ağlatıcak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Polat kanatlanacak.Vural is dead.Abdüley Psikopata bağlıcak. Memati herzamnki gibi kavatlık yapcak :)

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
la dogru ya bugün perşembe kurtlar vadisi var ama salla pc var cs 1.6 de stres atma var Wink extrabeer extrabeer

sana bir yorum. Razz : arabadan inip binaya ilk girerlerkene binanın önünde kamyon vardı.bence yukardan o kamyonun içine düşerler.polat kurtulur :lolmuch:

Looper demiş ki:
sana bir yorum. Razz : arabadan inip binaya ilk girerlerkene binanın önünde kamyon vardı.bence yukardan o kamyonun içine düşerler.polat kurtulur :lolmuch:
cafede seyretmeye gidicem yine bakalım kamyon varmıydı orda

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Looper demiş ki:
kardeş zaten polat ölürse dizi biter bu yüzden polat tabiki kurtulacaktır Wink :lolmuch: :lolmuch:

gulut91 demiş ki:
Looper demiş ki:
kardeş zaten polat ölürse dizi biter bu yüzden polat tabiki kurtulacaktır Wink :lolmuch: :lolmuch:
yanii

şu diziyi hiç sevmiyorum muhabbetinede uyuz oluyorum ama burası forum dimi okadarınada karışma hakkım yok :lol: biriniz küfür falan etsede topic i kilitlesem keşke haha :mrgreen: kurtlar vadisinin 1 bölümünü bile izlemedim şimdiye kadar daha ilk çıktığı günlerde yaklaşık 2 dk falan izlemiştim o da tv nin önünden geçerken meraktan öylesine bi gözatma gibi bişeyedi okadar :lol: neden bu diziden nefret ediyosun derseniz ablam rehber öğretmen ilkokul,anasınıfı,ortaokul öğrencileri ile ilgileniyor,bigün ilkokul 4. sınıftaki çocuğun biri okula silah getirmiş yakalamışlar çocuğu,ablam çocuğa neden okula getirdin diyincede ''polat alemdar gibi olmak istiyorum'' diye bi cvp vermiş yaa işte böyle o deli gibi izlediğiniz dizi kimleri ne hale getiriyor,polat öldü diye dükkanını ertesi günü açmayan adamlar var ya yazık valla bukadarda aptal olunmazki :lol:

aeq

rank8
RollsRoyce demiş ki:
filminm sonu Vural ile Polat uçuyordu tam orda bitti sizde gelecek bölümde neler olacak bir tahminlerinizi alayım çok meraklıyım 1 haftayı nasıl çekecem bilemiyorum :lolmuch:
arkadaşım bu nicki ne zamandan beri kullanıyosun? bnm charın aynısı :S

aeq demiş ki:
RollsRoyce demiş ki:
arkadaşım bu nicki ne zamandan beri kullanıyosun? bnm charın aynısı :S
diger forumlarda bunu kullanıyordum ilk kngıtta atıgım charın nicki RollsRoyce'di

Yukarı Alt