türkiye'de bu işi tam anlamıyla yapan kişi veya siteler bir ara Türk filmleri için 3-6 ay arası süre kararı almışlardı...
isteseler 15gün-1ay için de düşer piyasaya..

bilginize..

güzel film sinemada izledim lakin internetten izlemek veya korsan alıp izlemek hoş bir davranış degil kardeşim :( sende bilirsinki bu filmin yapımcıları, yönetmeni, oyuncusu, efekcisi, yayıncı firması, teknik ekibi hepside yaptıgı filmin karşılıgını almak için sinemalardan ve orjinal cdlerden gelicek geliri bekliyor. olaya objektif baktıgımızda bir filmi korsan olarak izlemenin yukarda belirttigim tüm film ekibinin ekmegine çok kücük dahi olsa yağ calmış oluyoruz. bir nevi kul hakkına girmiş oluyoruz. ben bunun farkına varınca artık korsan cd almayı ve internetten film izlemeyi bıraktım. izliceksem ya sinemaya gidip izliyorum yada orjinal cd den izliyorum, yada hiç izlemiyorum. çünkü bunun birde öteki tarafı var. anlayışın için teşekkür ederim kardeşim :)

:lol:
bu suç davalarına girmeyiniz suç olabilirde biz bütün herşeyimizi netten yapıyoruz siz hiç film izlemedinizmi netten ?
lütfen suç olaylarına girmeyip tartışma çıkmasın :kalp:

Guathema demiş ki:
:lol:
bu suç davalarına girmeyiniz suç olabilirde biz bütün herşeyimizi netten yapıyoruz siz hiç film izlemedinizmi netten ?
lütfen suç olaylarına girmeyip tartışma çıkmasın :kalp:

İnternette bulman imkansız. Ancak en erken 2-3 ay sonra düşer. Pana Film ve Anti Korsancılar bu film için çok önlem almışlar. Hatta haberde okumuştum Ankara'da biri kaliteli cep telefonuyla filmi çekerken yakalanmış. Gerekli işlemler yapılmış.

Yukarı Alt