Slm arkadaşlar.Bir konuda yardım almak için size danışayım dedim.Blackorph ve karakar çarları satıldı mı?pvpde çok kötü sözler sölüyorlar tüm chate .Ve globaller küfür falan ben açıkcası rahatsız oldum sizi tabiki bilemem.Eskiden bu çarlar böle diildi sanırım.Stres atmaya pvp gidiyoruz iyice stres yapıyorlar Confused

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
evet eskiden böyle değildi Helen hanım.Ayrıca Blackorph benim .KaRaKaR ın burayla uzaktan yakında alakası yoktur.Öncelikle yazacaklarımı okumanı istiyorum.

Charlar satılmadı ve aslada satılmaz biz paraya ihtiyacı olan adamlar değiliz işimiz keyif sürmektir. neredeyse birimiz 30 birimiz 36 yız.Sen söylediklerimi dinlemediğin sürece bunlar sana hiçbirşey ifade etmeyecektir.Hiçbir şekilde özür mesajı değildir bu yanlış anlaşılmasın.

Dün kü mevzuya gelelim.Senin globalden ingilizce yabancılara küfür ederken ki hissiyatın ne ise benim globalle küfür etme hissiyatım odur .Beni hiçbir şekilde kimse bu konuda yargılayamaz ve haddine değildir bu.Sen hem karakarı hem de beni tanıyorsun.Üşenmeyip düşünseydin bu adamlar neden böyle oldu diye o zaman anlardın biraz belki.Hiç sordun mu ne oldu diye?hayır.

Dün ki mevzuda olayı bilmeden gelip ahkam kesmen ve size terbiye vercem demen seni bir bayandan ziyade sadece bir oyuncu olarak görmeme sebep oldu.Biz edeb erkanı kimseden öğrencek değiliz buna sen de dahilsin.KaRaKaR ın adına da konuşabilirm ayrıca.

Biz her yerde doğru dürüst oyun için mücadele verdik ve her zaman arkasındayız bunun.Ama herkesin olduğu gibi bizimde sabrımızın sınırı var ve o sınır dün gece aşıldı malesef.Bana biri çıkıp desin ki siz hep böyleydiniz.tamam o zaman ben suçluyum diyeceğim.Beni bu forumda da oyunda da tanırlar.

Ve son olarak istediğin gibi düşünüp yaşayabilirsin ama insanlara böyle olacaksınız diye dayatmada bulunamazsın.Gerçek hayatta yeterince erdemli ve saygılıyız bilen bilir ama oyunda öyle olmak gibi bir misyonumuz yok.Olunca gördük saygıyı bundan sonra böyle.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
küfüre takılmamak lazım yeterki durduk yere etme gerisi önemli deil altı üstü oyun masadan kalkınca hepimiz kardeşiz Wink

tan

rank8
extraloob demiş ki:
küfüre takılmamak lazım yeterki durduk yere etme gerisi önemli deil altı üstü oyun masadan kalkınca hepimiz kardeşiz Wink
ewt Ya paşam O Kişileri Boş Gecicektin cvp Bile Vermiyecektin Bence Ben Hep Bunu Yapıyom Vallah Senide Çok İyi Tanıyorum Senin Gibi Adam Akıllı Kişi Yok Şu Serverda Sen Yinede Küfürsüz Devam Et Ben Her Zamana Sana Saygı Sevgi Gösteririm Yaw :) ( YaNıNDaYıM UnuTmA ) extraokk

lol12 demiş ki:
Slm arkadaşlar.Bir konuda yardım almak için size danışayım dedim.Blackorph ve karakar çarları satıldı mı?pvpde çok kötü sözler sölüyorlar tüm chate .Ve globaller küfür falan ben açıkcası rahatsız oldum sizi tabiki bilemem.Eskiden bu çarlar böle diildi sanırım.Stres atmaya pvp gidiyoruz iyice stres yapıyorlar Confused
ilk önce kendilerine sorsaydın ya daha iyi olurdu... hem burda bu ağır bir cevaba maruz kalmazdın... hatalarınızı görmeden hata arıyosunuz...
yargılanmaktan korkunuz sualsiz sorgusuz yargılamayı sevmenizden geliyo. arkana bakki önünü göresin

muratko193

Öğretiyorum
by_kapkac demiş ki:
lol12 demiş ki:
ilk önce kendilerine sorsaydın ya daha iyi olurdu... hem burda bu ağır bir cevaba maruz kalmazdın... hatalarınızı görmeden hata arıyosunuz...
yargılanmaktan korkunuz sualsiz sorgusuz yargılamayı sevmenizden geliyo. arkana bakki önünü göresin
Hacım Filozof Gİbi Konusmussun Be Helal Razz

ben blackorph ve karakarı hiç brine küfür ederken duyadım vede görmedim eğer onlar böle bişi yaptıysa kesin bişi vardır eskiden küfür etmiolardı şimdi etmesinin sebebide siz olabilirsiniz!!

muratko193 demiş ki:
by_kapkac demiş ki:
lol12 demiş ki:
Hacım Filozof Gİbi Konusmussun Be Helal Razz
:lol:

baho1992 demiş ki:
ben blackorph ve karakarı hiç brine küfür ederken duyadım vede görmedim eğer onlar böle bişi yaptıysa kesin bişi vardır eskiden küfür etmiolardı şimdi etmesinin sebebide siz olabilirsiniz!!
al bıde burdan yak ıstersen adam ALLAHa kufur edıyo dıyoz resımlerı extraya koyucaz al bunuda koy dıyo ben daha bundan ..................... bı adam gormedım ama neyse artık belaya bulastı kolay gelsın

WiId_DRAGON demiş ki:
baho1992 demiş ki:
al bıde burdan yak ıstersen adam ALLAHa kufur edıyo dıyoz resımlerı extraya koyucaz al bunuda koy dıyo ben daha bundan ..................... bı adam gormedım ama neyse artık belaya bulastı kolay gelsın

eger bela olarak kendini gösteriyosan dikkate alınacak bir mevzu değil demektir... yani önem teşkil edecek bir bela değilsin... dikkatli okursan küfür etmişlerse sebebi sizsiniz yazılmış oraya... sebebsizliğinizi edepsizliğinizle aka çıkarmaya çalışıyosunuz

1)İlham ve Bülent abiyi hiç küfür ederken görmedim
2)Hiç kimse birbirine can sıkıntısına küfür etmez
3)Server'da her allahın günü millet küfür edio okadar kişi arasından bi tek suclu olarak Bülent ve İlham abimi?
4)Görende seni sütten çıkmış ak kaşık sanıcak her insanın sabrının bi sınırı vardır şimdi ben sana oyunda ana bacı düz gitsem acaba hiç tepki göstermeden duracakmısın hayır aynı şekilde ve daha şiddetli bir şekilde sende küfür edeceksin
5)Bence bukadar büyütülcek bişi yok

Yukarı Alt