Wax Whine demiş ki:
Bu is kızı hayvan gibi kesme ile de olmaz faceten resimlerini begenmekle de.
+ Esraaaa resmini begendim bugün!
- Aa ne güzel
+ Seni seviyorum whiteangel
choq rHomanTiqshin qHanqa xDé
:mrgreen: Ya onur bir fikir ver o zaman senden bekliyordum bir şeyler ama yazmadın :!!&%&!

Bu tur olaylarda ıs asla planladıgın gıbı gıtmez bunu soylıyım once plan ısını bı ıptal et sen cunku ugrasırsın plan yaparsın su ders konusucam dersın kızın yanında bırı olur veya en olmadık zamanda kız tek basınadır en dogru zamanda odur vs.vs bu yuzden planı tamamen ıptal et

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

EmmaW

bro kesişiyorum falan diyosunda bazı kızlar piskopat oluyo sen ona bakarken oda sana bakıyo sonra arkadaşlarının arasında ne bakıyon lan diye atar yapma ihtimali var dikkatli ol :lol:

Loras

Benzer olay bu sene başında yaşadım.. Kızı facede ekledim sonra konuştuk baya facede falan ardından okulda arkileri tembihledik işte arkiler şey dedi Kız olsam ilk sana ve..irdim falan ardından akşam bana neden öyle diyolar falan dedi Bende senden hoşlandıgımı biliyolar dedim..

Ps: Hala çıkıyoruz :muck:

Arcadia demiş ki:
Bu tur olaylarda ıs asla planladıgın gıbı gıtmez bunu soylıyım once plan ısını bı ıptal et sen cunku ugrasırsın plan yaparsın su ders konusucam dersın kızın yanında bırı olur veya en olmadık zamanda kız tek basınadır en dogru zamanda odur vs.vs bu yuzden planı tamamen ıptal et

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile
Doğaçlama takıl diyosun yani ? :think:

EmmaW. demiş ki:
bro kesişiyorum falan diyosunda bazı kızlar piskopat oluyo sen ona bakarken oda sana bakıyo sonra arkadaşlarının arasında ne bakıyon lan diye atar yapma ihtimali var dikkatli ol :lol:
yok öyle bir kız değil :)
Loras demiş ki:
Benzer olay bu sene başında yaşadım.. Kızı facede ekledim sonra konuştuk baya facede falan ardından okulda arkileri tembihledik işte arkiler şey dedi Kız olsam ilk sana ve..irdim falan ardından akşam bana neden öyle diyolar falan dedi Bende senden hoşlandıgımı biliyolar dedim..

Ps: Hala çıkıyoruz :muck:
Bi konuşabilsem zaten...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
dostum en mantıklısı @The47'ninde dediği gibi önce erkek arkadaşı olup olmadığını öğren.Sonra onun bulunduğu ortamlarda bulunmaya çalış sınıfının kapısının oralarda takıl hatta biraz popüler olmayak bak.
örn; yaptığın esprilere herkesin gülmesini sağla gibi :))

sen onda muhakkak bir sempati uyandıracaksın ve daha sonra bombayı patlat onu konuşmaya davet et fakat unutma bodoslama girme konuya çekinebilir utangaç tavır takınıp direk olumsuz davrabilir.Bu yüzden usulca nazik bir diyalog kur inan çok başarılı olucaksın

ps:seni severim dostum umarım istediğin gibi olur

Dostum ole Foto Begenme Filan Yapma.. Kızlar Bunlardan HosLanıyor mu BiLmiyorum ama O kadarda Hos Degil.. Daha sonra Kızla Konusmaya BasLadıgında Hemen Ne Amac oLdugunu AnLayacaktır ve Onun AnLayacagi Bicime Girisirsen Faso VerebiLirsin :)

Bunun Yerine Bi kac Gun Bekle Sonucta EkLedin.. Senin Ekledigini Gordu ve Seni Az Cok BiLiyor Dimi.. Tamam Gerisi Cokta Zor Degil.. OnunLa Goz Goze GeLmeye CaLıs.. Ama Dikkat Cekmeye CaLisma.. Bu Biraz Tuhaf GeLebiLir Ama Kısaca Onun AnLamamasını SagLa Diyorum :))..

Senin VarLigi Hissetmesi Sadece 1-2 Gun Surer Fazla Degil merak Etme.. Zaten Daha FazLa BekLersen AsLa Bi Sonuc ALamazsin.. 1-2 Gun Sonra Bi Kız Arkadasi iLe Konus ondan Bahset.. Emin oL o Arkadasi Gidip ona iLetecektir.. Daha Sonrada Faceden SLM Yaz Ve Bi kac Ufak Tefek Sey iLe Konusmaya BasLa.. ise Yarayacagina Eminim :)) TatLı MuhabbetLer :))

Bu Arada Tabi En GuzeLi Yuz Yuze Muhabbet Etmekte :) Ben Her Zaman oLe Yapmısımdır.. Eyy Gidi Lise YıLLarı :)) Eric NorthmaN da Dedigi Gibi Usulca nazik bir diyalog kur..

EricNorthmaN demiş ki:
dostum en mantıklısı @The47'ninde dediği gibi önce erkek arkadaşı olup olmadığını öğren.Sonra onun bulunduğu ortamlarda bulunmaya çalış sınıfının kapısının oralarda takıl hatta biraz popüler olmayak bak.
örn; yaptığın esprilere herkesin gülmesini sağla gibi :))

adından sen onda muhakkak bir sempati uyandıracaksın ve daha bombayı patlat onu konuşmaya davet et fakat unutma bozoslama girme konuya çekinebilir utangaç tavır takınıp direk olumsuz davrabilir.Bu yüzden usulca nazik bir diyalog kur inan çok başarılı olucaksın

ps:seni severim dostum umarım istediğin gibi olur
aklımdaki düşünceler bunlar hocam inş işe yararlar pray:
Nasquita demiş ki:
Dostum ole Foto Begenme Filan Yapma.. Kızlar Bunlardan HosLanıyor mu BiLmiyorum ama O kadarda Hos Degil.. Daha sonra Kızla Konusmaya BasLadıgında Hemen Ne Amac oLdugunu AnLayacaktır ve Onun AnLayacagi Bicime Girisirsen Faso VerebiLirsin :)

Bunun Yerine Bi kac Gun Bekle Sonucta EkLedin.. Senin Ekledigini Gordu ve Seni Az Cok BiLiyor Dimi.. Tamam Gerisi Cokta Zor Degil.. OnunLa Goz Goze GeLmeye CaLıs.. Ama Dikkat Cekmeye CaLisma.. Bu Biraz Tuhaf GeLebiLir Ama Kısaca Onun AnLamamasını SagLa Diyorum :))..

Senin VarLigi Hissetmesi Sadece 1-2 Gun Surer Fazla Degil merak Etme.. Zaten Daha FazLa BekLersen AsLa Bi Sonuc ALamazsin.. 1-2 Gun Sonra Bi Kız Arkadasi iLe Konus ondan Bahset.. Emin oL o Arkadasi Gidip ona iLetecektir.. Daha Sonrada Faceden SLM Yaz Ve Bi kac Ufak Tefek Sey iLe Konusmaya BasLa.. ise Yarayacagina Eminim :)) TatLı MuhabbetLer :))
haklısın o şekilde direk anlar :/ ama en büyük sorun ortak arkadaşımızın olmaması

Ayni okuLdasiniz Sonucta.. Hic mi bi Arkadasini Tanımıyorsun :(.. O Zaman SmdiLik ona Daha FazLa Gorun ama BeLLi Etme.. Eger Bi Tanıs Filan Cıkarsa Agiz Arar Gibi Yaparsin.. Eger Cıkmazsa Sende Face iLe Yada Gidip Kendin Konusmaya BasLarsin.. Ama SoyLim Eger Yuz Yuze Yaparsan Daha GuzeL Verim aLırsın..

Ben Esimi Kandırmak icin Msn de 3 Ay Ugrastim.. Disarida 6 Ayimi aLdı BenmLe Cıkmaya BasLaması :).. Neyse ki Smdi MutLuyuz :) Bu Yuzden Yuzyuze Git.. Kendi de Diyor Bana Msn de o kadar Konusmasaydin Bu Kadar Uzatmazdim Diye.. Ne Yaptıgını AnLamıyordum.. Sadece Arkadas mi oLmak istedin BenimLe Sevgili oLmak mi..

Bu Gibi Bi Sorun Sen Yasama :)) yuz Yuze Konus..

Gençler şu anda ihtiyacım olan şu:
-Merhaba
-merhaba
-nasılsın
-iyiyim sen nasılsın
-ben de iyiyim

Bu konuşmadan sonra muhabbete nasıl gireyim ?

HyperActive demiş ki:
buluşalımmı falan olaya gir.yüzyüze açılmak daha yararlı olur senin için. :thumbsup:
Hocam direk açılmak istemiyorum ki önce tanımak istiyorum kızı ve kendimi sevdirmek istiyorum.
Loras demiş ki:
Hayat nasıl, mutlu musun falan de
Biraz garip olmaz mı ?
Redd demiş ki:
senden çok hoşlanıyorum :D

ps: direk dal mevzuya :santa:
Yok hacı abi direk dalma yok :D

Takımı
Besiktas
kendini sevdirmeye çalışırsan kaybedersin.Kızın onu sevdiğini bilmesi daha faydalı olur senin için.Sana daha fazla yakınlaşır. :thumbsup:

Yukarı Alt