extraloob demiş ki:
ulen bi ben mi kaldım hiç koymadığım bir foto mu koyayım yoksa yüzümüz eskimesin eski fotolardan birisi gider mi :P

beni de yorumlayın pls ehehehe :)))

- Resim Silinmiş.

trapezlerime aşığım ahahahahaa yazın öküz gibi olacağım bodybuilding rulezzzzzzzzz :headbang: :twisted:
Başka bir topic de daha demiştim, tekrarlayayım küpeyi büyütmelisin :dance:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
MaRJiNaL demiş ki:
extraloob demiş ki:
ulen bi ben mi kaldım hiç koymadığım bir foto mu koyayım yoksa yüzümüz eskimesin eski fotolardan birisi gider mi :P

- Resim Silinmiş.

trapezlerime aşığım ahahahahaa yazın öküz gibi olacağım bodybuilding rulezzzzzzzzz :headbang: :twisted:
4. resim; şekilim, ben burdayım, çok can yakarım diyor resmen. jole kullanmak değilde wax(mat-natural) çok fena açar seni bro bide kirli sakal oldumu... cool2:

yeşil egos fanatiği olarak 2 yıldır WAX kullanıyorum hacım rahat ol sen bizde biliyoruz neye ne yakışır ahahaha ama senin bu modele uygun olanı bilmen ap ayrı biraz kalitedir kendinin kıymetini bil her kukuyla matap olma ihihihi canımsın brooo :muck:

Ps : bunlar minik agresif olmayan küpelerim bir de gece yarısı underground mekanlar için 2 tane dev küpem var bizisi üçgen diğeri daire :muck:

Son düzenleme:
Okan Abi en yakışıklı seçildiğin kesinleşti herhalde :mrgreen: Bayan üyelerden koyan yok ki kazananlar çift oluşturup yemeğe çıksın :mrgreen:

- Resim Silinmiş.

buyrun buda benden. (yazın çekindiğim bi fotoğrafım)

çok büyük oldu ama siz ayarlarsınız umarım :roll:

Gloriaa Jean`s...
Hatunla paslasirken. :p

- Resim Silinmiş.​

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
adam asil, adam aristokrat, adam karizma daha ne olsun karşının çocuğu işte her yerinden belli oluyor :muck: :kalp:

extraloob demiş ki:
adam asil, adam aristokrat, adam karizma daha ne olsun karşının çocuğu işte her yerinden belli oluyor :muck: :kalp:
Tskk.
Hayat akip gidiyor,arkana bakarsan uzulursun.
En sevdigim sozlerimdendir. =)

Neverex

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:

- Resim Silinmiş.

hacım iyi hoş ama bunları görmekten bi hal olduk değiş yenilik yap biraz fotolara :muck: :kalp:

Gameworld demiş ki:
Fundamental demiş ki:
Dappy demiş ki:
:D kıskançlık fln hiç bişe anlamadm :D ama neyse tanısmıs oldk :P
özel birinin beni ihmal etmesi sonucu ortaya çıkan merak diyelim :p :mrgreen:
Sro merak edilmez oynanir diyeceğim çok demode bir şey ortaya çıkacak ahahaha
allah allah belki sro oynuyorum bahanesiyle başka bi şeyler yapıyodu :S bunu bilemezdim :wink1:

Gameworld

Bilgiliyim
@Fundamental
Pc başında ne yapacak çöp çatanlıkmı gereksiz kıskançlık yapmışsın bence üstelik çocuk yapsa bile sen nerden anlayacaktın (Sora sora bağdat bulunurmuki )

Yukarı Alt