Öncelikle paylaşım için sağol. Oyunun grafikleri idare eder ama deniz gemi filan olunca bn zevk alamıorm öyle oyunlardan. Güzel yanı yasal botun olması..

Ben indirirken 2,20 gb nin 2gb si indi ve bitti, o yüzden rardan çıkan dosyalardan Kara04 adlı rar bozuk, indirenlerden biri Kara04 adlı rarı upload edip link verebilir mi?

BeYZaDe demiş ki:
saçma sapan bı oyun makara:
Saçma olurmu hiç allah aşkına oyun çıksın o zaman görün çok fazla müpdelası olucak oyunun başkla ben ve kardeşim çünki oyunda ticaret var savaş var klan savaşı var hem denizde hemde karada muhabere ve ticaret yapabilme imkanı var,buna benzer bir oyun oynamıştık florensia diye onunda tek sorunu anime grafiklere sahip olması idi demek istediğim sadece bekle ve gör :wink1:

Oyun güzele benziyor ve sistem gereksinimleri düşükmüş minimum 128 mb ram istiyor ama oyun 2 gb :popcorn:

JustIceStorm demiş ki:
BeYZaDe demiş ki:
Saçma olurmu hiç allah aşkına oyun çıksın o zaman görün çok fazla müpdelası olucak oyunun başkla ben ve kardeşim çünki oyunda ticaret var savaş var klan savaşı var hem denizde hemde karada muhabere ve ticaret yapabilme imkanı var,buna benzer bir oyun oynamıştık florensia diye onunda tek sorunu anime grafiklere sahip olması idi demek istediğim sadece bekle ve gör :wink1:
ıddaa etmene gerek yok oyunun grafıkler bebek oyunu gıbı anca 0-3 yas arası oynar makara: makara: makara:

BeYZaDe demiş ki:
JustIceStorm demiş ki:
BeYZaDe demiş ki:
ıddaa etmene gerek yok oyunun grafıkler bebek oyunu gıbı anca 0-3 yas arası oynar makara: makara: makara:
Oyunun dilinden ne kadar da iyi anlamışsın bence sen bir oyun dergisine editör falan ol yetenek var sende 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
WindTalker demiş ki:

Voyage Century Online GameTURK tarafından %100 Türkçe olarak Kara İnci adı ile biz oyun severlere sunuluyor!
Kara İnci 3 mayısta 21 günlük kapalı beta'ya başladı.
Hem karada,hem denizde oynayabileceğiz mükemmel bir serüven.

Kara inci resmi web sitesi:
http://www.gameturk.com/portal/karainci/

Kara inci Facebook sayfası:
http://www.facebook.com/karainci.net

Kara inci'yi indirmek için tıklayınız

Kara inci Tanıtım Videosu :

http://www.facebook.com/video/video.php?v=414431088782

Kara İnci Oyun içi Görüntüler ;

wT'nin yorumu:

Betaya katıldım ve oyunu çok beğendim oyunu oynamamı sağlayan diğer özelliğide kendine ait botu olması yani tamamen legal bir botu var oyunun.oyun içinde alt+f e bastığınızda botla karşılaşıyorsunuz.sizlerinde bu oyunu denemenizi öneriyorum hatta şiddetle tavsiye ediyorum. Kaçırmayın şimdiden geminize atlayın ve suların üstünde yerinizi alın.

ohanness bu hangi oyun yeni mi çıktı bir bakalım detaylarına hemen.

Son düzenleme:
bu oyunun geleceği var i can football gibi geliştirilir karadaki grafiği biraz pc de eldaradoyu anımsatıyor fakat deniz maceralarını iyi tasarlamışlar
istenilen başarıyı yakalarlarsa ilerde grafiklerinin daha iyi duruma gelmesi kaçınılmaz

İndiriyorum oyunu inmek üzere bakalım nasıl biseymiş :D
türkler hepberaber toplanalım clan guild tarzı bi sistem varsa hemen kuralım :D

Ben bi süre takıldım sıktı korsanlık.Karakterler fena değil ama oline oynayacaksan ilk sro ile başlamayacaksın.Gerisi yalan geliyor sonra :P

Yukarı Alt