Absence

Abidin Fener Dedi. makara:

Güney Afrika'da İspanya'nın şampiyonluğu ile sona eren 2010 Dünya Kupası'nda en fazla konuşulan olaylardan birisi ahtapot Paul'ün yaptığı müthiş tahminler olmuştu.

Almanya'nın kupada oynadığı 7 maçın sonucunu da bilen Paul, finalde de İspanya'nın Hollanda'yı mağlup edeceğini doğru tahmin ederek tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

TAHMİNLERİ İLE ÜN YAPTI
Takvim Gazetesi'nden Bora Çete'nin haberine göre; Yaptığı tahminlerle ahtapot Paul'ün rakibi olarak gösterilen tavşan Abidin'e Paok ile Fenerbahçe arasındaki Avrupa Ligi play-off turu eşleşmesinin nasıl biteceğini sordular.. Üzerinde Yunan ekibi ve Fenerbahçe'nin isimlerinin yazılı olduğu kartonlar hazırlandı ve bunlar tavşan Abidin'in önüne koyuldu. Önce kartları süzen Abidin ardından da hiç tereddüt etmeden üzerinde "Fenerbahçe" yazan kartonu seçti. Yani Abidin'e göre Fenerbahçe, Paok'u eleyerek Avrupa Ligi'nde gruplara kalacak.

SAHİBİ DE ÇOK İDDİALI
Tavşan Abidin'in bu tahmininden sonra tüm gözler bu akşam Selanik'te oynanacak olan karşılaşmaya çevrildi. Sarı-Lacivertliler önümüzdeki hafta ise Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Yunan ekibiyle rövanşa çıkacak. Tavşanın sahibi ise, "Abidin'in doğru tahmin yapacağından eminim. Herkes Fenerbahçe'nin iki maç sonunda tur atladığını görecek" diye iddialı konuştu.​

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şu Fener olmasa sizi de kim yenecek kuzum bilmiyorum ki hayır bu sene şampiyon olamazsanız ne olacak onu deli merak ediyorum tüpçünün son fırsatı :P

extraloob demiş ki:
şu Fener olmasa sizi de kim yenecek kuzum bilmiyorum ki hayır bu sene şampiyon olamazsanız ne olacak onu deli merak ediyorum tüpçünün son fırsatı :P
Herkesi bir korku saldı zaten abi :twisted: Şampiyon olamasa bişey değişmeyecek hiçbirşeyin garantisi yok ^^

Ps. Beşiktaşk :kalp:

Yukarı Alt