CPU Teknolojisi Intel® Core™ 2 Quad
CPU Numarası Q8300
CPU Hızı 2,55 Ghz
CPU Bus Hızı 1333 Mhz
CPU Ön Bellek 4MB
RAM Kapasitesi 4096MB
RAM Tipi DDR2
RAM Bus Hızı 800 Mhz
HD Kapasite 640 GB
HD Dönüş Hızı 7200 Rpm
HD I/O SATA II
VGA RAM 512 Mb
VGA Chipset Markası ATI
VGA Chipset Modeli HD3650
Ekran Boyu(inch) 19
Monitör Tipi LCD
Optik Sürücü DVD±RW Double Layer
Card Reader var
İşletim Sistemi Win Vista Premium Tr

Bu FeRRaRi ile kaç tane char açabilirimm??? :headbang: :headbang:

CHaKaLL

Öğretiyorum
benim pc bu pc nin 10 da 1'i ve ben 15 çar açabiliyorum(daha fazlada açabilirim fakat çar ıd o kadar var :) ) senin kaç tane çar açabileceğin hakkında bilgim yok.çünkü windows vista olan bir laptopta sro yu oynamaya çalışmıştım ve sinir olmuştum.xp olsa sana 40-50 derdim bu pc özelliklerine göre ama aynısı vista için geçerlimi bilmiyorum :wink1:

Kaç tane char acabilmen internet hızınada baglı.Eğer 1024 ise 10 tane chardan sonra lag başlıyor. :thumbsup:

Loader ile 5 ve 5 ten fazla charı window modunda rahat açarsın. Ama Sbot ile açarsan veya clientless kullanırsan elinde ne kadar id varsa hepsini açabilirsin limit tanımazsın. Loader ile açınca da fazla online kalma bilgisayarın ömrü azalır :wink1: Tavsiyedir. Bende de buna yakın bir makine vardı 6 ay kapanmadı sürekli çalışıtı. İşlemci macunu erdiğinden dolayı hayırlı işler oldu. Sağlam fan kullan. Önerim su soğutuculu fanlar. Biraz pahalı ama masaüstü SRO playerler için ideal ve çok iyi.

CastAway demiş ki:
Loader ile 5 ve 5 ten fazla charı window modunda rahat açarsın. Ama Sbot ile açarsan veya clientless kullanırsan elinde ne kadar id varsa hepsini açabilirsin limit tanımazsın. Loader ile açınca da fazla online kalma bilgisayarın ömrü azalır :wink1: Tavsiyedir. Bende de buna yakın bir makine vardı 6 ay kapanmadı sürekli çalışıtı. İşlemci macunu erdiğinden dolayı hayırlı işler oldu. Sağlam fan kullan. Önerim su soğutuculu fanlar. Biraz pahalı ama masaüstü SRO playerler için ideal ve çok iyi.
1 ;Ip den max 30 çar açılıyo die biliyodum :?:

Yukarı Alt