En sonunda şifremi değişebildim cok şükür.. ama burda anlatılanlarla alakası yok tabi şifresini değişemeyenlere lafım.. gercekten cok karmaşık bir durum..

Öncelikle http://www.joymax.com sitesine giriyoruz ve sağ köşeden ıd-pw yaparak login oluyoruz :

-Resim Silinmiş.

Giriş yapınca karşımıza otomatikmen mail ve nick ekranı gelecektir.Burda kendinize mail ve nick belirleyin.Maili yazdıktan sonra mail check ,nicki yazdıktan sonra nick check diyin.Eğer kabul etmezse başka mail veya nick deneyin

Ve Comfirm deyin :

-Resim Silinmiş.

Böylece girişimiz tamamlanmış oluyor.
Az önce giriş için ıd-pw yazdığımız kısımda şimdi MANAGE ACCOUNT yazısı göreceksiniz oraya tıklayın

Ve açılan sayfada 2 seçenek göreceksiniz.Siz bunlardan 2. olanını yani Account Password Modification sekmesini tıklayın

-Resim Silinmiş.

Bundan sonraki ekranda ise şifre değişme olayına geldik
Önce şifremizi altına şifremizin tekrarını sonrada yeni şifremizi yazıyoruz
Ve şifremiz değişmiş oluyor

NOT: önce herhangi bir e-mail yazın ne oldugu önemli deil check i tıklayın ve onaylayın.. Sonra nickname nizi yazın ne oldugu önemli deil örnegin ''adsfsdfs'' onu da check yapın ve onaylanana kadar bu işlemi tekrarlayın. son olarak comfirm diyerek gizli soru penceresine ulaşmış olacaksınız hepsi bu kadar.. neden bu kadar zor yapmışlar bende anlamadım ama saclarım beyazladı şifreyi eski yöntemlerle değiştirmeye ugraşmaktan :)

Resimler alıntıdır.. Umarım yardımcı olmuşumdur iyi oyunlar.. Wink

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
-Resim Silinmiş.

arkadaşlar artık bunu bile denedim kafayı yiyeceğim başım ağrıyo artık yardım lütfen bir akıl verin nasıl sallıyonuz siz öylede tutuyo Crying or Very sad Crying or Very sad

Zazali demiş ki:
-Resim Silinmiş.

arkadaşlar artık bunu bile denedim kafayı yiyeceğim başım ağrıyo artık yardım lütfen bir akıl verin nasıl sallıyonuz siz öylede tutuyo Crying or Very sad Crying or Very sad
+1907
ne denediysem olmadı ya oalcak iş degil tum msndekilerin mail adresini ayzdım yok hala kabul etmedi
bi yardım edin beyler bu bolumu çekmek bende imkansızlaştı

arkadslar ben oyuna girdgim acc.la joymaxa giryom sifre yanlıs dio sebebini bilen varmı?

_AClD demiş ki:
arkadslar ben oyuna girdgim acc.la joymaxa giryom sifre yanlıs dio sebebini bilen varmı?
aynısı banada oldu sonra ben bide odinde oynuodum o id pw ile giriş yaptım ilk e mail verfication mı ne o işi tammaladım aktive ettim Acc yi çıktım
sonra Gercek charım olan 80 lik ile girdim ve 8394729356820 kez deneyipte olmayan mail tekte oldu ve giriş yapıp aynı şekilde bu acc yide active ettim diyeceğim şu ki eğer başka bir id ve pw ile girişte yaptıysanız ilk once birinin active işini bitirin be logout olun sonra digerini deneyin oluyo
şahsen bende oldu yoksa tırsmıştım bendemi hacklendim diye

yaw kardeşlerim bu sıfre deyıstırme olayını ne srunlu yaw benım msn yı kabul etmıyo neden confırum verıyo durmadan

şifremi değiştirmem 2 saat 48 dakika sürdü ağlıycaktım ya
hem site yavaş hem garip

gizli sorumu unuttum ne yapıpı yapıp sifre değiştirmem lazım yardımcı olun ne yapabilirim Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Zazali demiş ki:
-Resim Silinmiş.

bak sonuna nokta com koyacan [email protected] olacak

ya şurda first name last name falan yazıo onlarıdoldurmadan olmuyo mu lütfen şifremi değiştirmek istiyom ama ne ala olmuyo ufff .....

Yukarı Alt