BGold Botlar Kasmıyorlar Bile..

Video : http://www.youtube.com/watch?v=MQ_8UxVzjpk

Video Açıklaması : Goldbot sandığınız şeyler aslında Joymax ın serverları doldurmak için yaptığı bir hile. Peki nerden anlaşılıyor? Goldbot için dagger karakter yapılandırması uygunmudur?

Peki Gold şirketleri nasıl gold topluyorlar. Amvo trojeni clientless türü char soyma trojenidir. Yani sizin pc nizi kullanarak oyuna girer. Otomatik olarak exchange yapar parayi aktarir. Sadece paranız gitmiş ise amvo trojenin den soyulmuşsunuz demektir.

Peki Joymax a ders verilebilirmiyiz?
Evet bu mümkün, Premium almayın fakat diğer silk ile alınan tüm itemlerden alabilirsiniz. Burada Joymax sistemini sorgulamaya başlıcaktır. ve Şöyle düşünecektir. Oyunculara oyuna girmeyi müsade edersek para kazanabiliriz. Premium almıyorsunuz, ama silk alıyorsunuz. Joymax bu sayede sistemini değiştirmek zorunda kalıcak.

2. Yol ise » Direk oyunu bırakın...

Goldbot Şirketlerinden gold almamanızı tavsiye ediyorum. Yakın cevrenizden veya arkadaşlarınızdan satın almanız daha iyidir. Siz gold aldıkça soyulan sayısı artmakta. Bu yüzden bu şekilde de bir girişimde bulunmak şart.

Bazıları kaale bile almıcaktır. Biliyorum gördüm, oyun için kimin neler yaptığını. Oyun için kendi annesine bile küfür eden zihniyetten birşey beklemiyorum zaten.

Bu anlattıklarım benim işime yaramıyor sizlerin gelecekte sıkıntıya düşmemeniz için hazırlanmıştır.

ALINTIDIR...

Saygılarımla...ByAlibey587

Benim anlamadığım şey, Joymax bu oyunu kimseye zorla oynattırmıyor.Traffic'ten sıkılan oyunu bırakabilir.Bunun Joymax için önemli olduğunu mu sandınız?

bnc cok anlamsız joymax niye böle bisey yapsınki kolay yoldan da yapabilir isterse server kapasitesini düsürür isterse oyun dolu gibid gösterebilir benc cok anlamsız

Ben sadece traffic nedeniyle ve para yatırmak istemediğimden oyunu bıraktım...Sunworld oynuyorum.. Joymax gibi bir kuruluş para için herşeyi yapcağından eminim ve yapıyorda...

Xplosive

Bilgiliyim
Trafikten sıkılan ve para vermek istemeyen oyunu bırakabilir. Bu kadar basit. ^^

Pff..oyun zaten Joymax'in server dolu olmasa bile dolu göstertemiyor mu yani ? bunu akıl edemeyip joymax karaktermi sokuyor ( milletin görebileceği yerlere hemde ) bu sadece saçmalık..

oyunda 500 kişi olsun isterse 20.000 göstertir crowded yapar char sokmayla uğraşmaz.

Takımı
Galatasaray
Respect demiş ki:
Pff..oyun zaten Joymax'in server dolu olmasa bile dolu göstertemiyor mu yani ? bunu akıl edemeyip joymax karaktermi sokuyor ( milletin görebileceği yerlere hemde ) bu sadece saçmalık..

oyunda 500 kişi olsun isterse 20.000 göstertir crowded yapar char sokmayla uğraşmaz.
En mantıklısı bu açıklama olmuş. Herşey onların elinde :thumbsup:

unforgotten demiş ki:
bilgi byalibey falan değil sen yazmadın ki.
iyi okursan yazıları en altta ALINTIDIR yazıyor ben ( bilgi Byalibey587 ) demedim iyi oku görürsün...Saygılarımla dedim ....birde ben yazdım demedim arkadaşım.ALINTIDIR yazısını görmüyorsan ben seni ne yapayım...

alibey587 demiş ki:
BGold Botlar Kasmıyorlar Bile..

Video : http://www.youtube.com/watch?v=MQ_8UxVzjpk

Video Açıklaması : Goldbot sandığınız şeyler aslında Joymax ın serverları doldurmak için yaptığı bir hile. Peki nerden anlaşılıyor? Goldbot için dagger karakter yapılandırması uygunmudur?

Peki Gold şirketleri nasıl gold topluyorlar. Amvo trojeni clientless türü char soyma trojenidir. Yani sizin pc nizi kullanarak oyuna girer. Otomatik olarak exchange yapar parayi aktarir. Sadece paranız gitmiş ise amvo trojenin den soyulmuşsunuz demektir.

Peki Joymax a ders verilebilirmiyiz?
Evet bu mümkün, Premium almayın fakat diğer silk ile alınan tüm itemlerden alabilirsiniz. Burada Joymax sistemini sorgulamaya başlıcaktır. ve Şöyle düşünecektir. Oyunculara oyuna girmeyi müsade edersek para kazanabiliriz. Premium almıyorsunuz, ama silk alıyorsunuz. Joymax bu sayede sistemini değiştirmek zorunda kalıcak.

2. Yol ise » Direk oyunu bırakın...

Goldbot Şirketlerinden gold almamanızı tavsiye ediyorum. Yakın cevrenizden veya arkadaşlarınızdan satın almanız daha iyidir. Siz gold aldıkça soyulan sayısı artmakta. Bu yüzden bu şekilde de bir girişimde bulunmak şart.

Bazıları kaale bile almıcaktır. Biliyorum gördüm, oyun için kimin neler yaptığını. Oyun için kendi annesine bile küfür eden zihniyetten birşey beklemiyorum zaten.

Bu anlattıklarım benim işime yaramıyor sizlerin gelecekte sıkıntıya düşmemeniz için hazırlanmıştır.

ALINTIDIR...

Saygılarımla...ByAlibey587
konu değilde imzadaki yazı dikkatimi çekti kafan güzel galiba :rolleyes1:

Yukarı Alt