ÖnYargı olmadan izlerseniz sevinirim
http://www.dailymotion.com/video/xhqcji_japonya-depremine-kadar-bilen-ylluminati-kart-oyunu_news

Biliyordum bu oyun kartlarını gelmişten bugüne kadar olan tüm felaket olaylarını çok enteresan olarak biliyor bu oyun bilgime göre 94 yılında çıktı.

Ha bu arda deprem ne ALAKA onu nasıl yapmışlar dye sorabilirsiniz haklısınız<<< H.A.A.R.P >>> projesini inceleyin

tenpanter demiş ki:
HaMulo demiş ki:
tenpanter demiş ki:
@HaMuLo bro bütün ilgili videoları burda paylaşabiliyor muyuz yoksa yasak mı?
niye yasak olsun kardeşim
ne biliyim bir sürü gizli şeyler içeriyor o zaman o youtubede gösterdiğin 20-30 videonun hepsini tek bir çatı altında paylaş bence çok faydalı olur :P
yarın bakarız sabah çok erken kalktım şimdi inzivaya çekiliyorum
bu arada bu siteyi incelemediysen bak süper yazmış adam
http://michaelsikkofield.blogspot.com/

O kartların hepsini Türkiye'ye uyarlayarak da çevirebiliriz. Abartılacak bir durum değil bence. Varlardır, sorun yok. Ama bu kadar sağlam şeylere adım atabileceklerine inanmıyorum.

HaMulo demiş ki:
Ha bu arda deprem ne ALAKA onu nasıl yapmışlar dye sorabilirsiniz haklısınız<<< H.A.A.R.P >>> projesini inceleyin
ya bence H.A.A.R.P projesi gerçekten uydurma ve insanları korkutmak için çünkü depremler doğa olayıdır ve fay belli aralıklarda enerjisini bir şekilde atmak zorundadır o yüzden deprem olayı biraz abartı japonyadaki kart yanlış yorumlanıyor bence o resim bence depremle ilgili değil ama bilemem ama japonyada ki deprem h.a.a.r.p yüzündendir demek çok gülünç japonya zaten deprem bölgesi adamlara 7.0 lar normal geliyor :wink1:

amerikadada sürekli kasırgalar oluyor örneğin bunlarıda biz mi çıkartıyoruz :?:

NiGHTMaRe

Aileden
Bu dünyada imkansız diye birşey yok isterseniz ışınlanırsınız ama Allah(c.c) herşeye bir sınır koymuştur.Kim büyüyle, ibliscilikle uğraşırsa büyük günah altına girer.

Yukarı Alt