Brooklyn

Buralıyım

İzdivaç'ta herkesi şaşırtan teklif.. Koca arayan bayan karşısındaki adaydan ummadığı bir öneriyle karşılaşt..

İzdivaç programında Mustafa Bey, tanıştığı bayana "nikah olana kadar beraber yaşayalım" teklifini sundu..

Star'da yayınlanan İzdivaç'ta Muğla'dan Mustafa öğretmen Mersin'den Zeynep Hanım ile tanıştı.. İkilinin görüşmesi anlaşmazlıkla sonuçlandı.

Birlikteliği bozan ise Mustafa Bey'in teklifi oldu. Mustafa Zeynep'e evlenene kadar beraber yaşamayı önerdi.. İkili dün canlı yayında yeniden buluştu.

Garantiye almak içinmiş!

Mustafa Bey, canlı yayında kendini savundu. Garantiye almak ve birbirimizi tanımak için beraber yaşama önerisini getirdiğini savunması Zeynep Hanım'ı iyice kızdırdı.

"O şekilde mi görünüyorum"

Zeynep hanım gözyaşlarını tutamayarak "dışarıdan baktığınız zaman beni 2-3 ay nikahsız birlikte yaşanabilecek birisi mi görüyorsunuz. O şekilde mi görürüyorum dışarıdan bakıldığı zaman" diye konuştu.

"Kızımı buraya peşkeş çekmek için getirmedim"

Kızın annesi "gerçek nikah yapılarak çıkarıldığı için ben kızımı buraya getirdim. Yoksa ben ona buna peşkeş çekmek için getirmedim" dedi.

Insanlar para kazanmak icin ne arayislara giriyorlar.Kalite vs. artik bakilmiyor.

Ahlaksız olmadığını düşünenler kız kardeşlerinin yada daha once annelerinin başına böyle bişey gelmesi olayını sindirebiliyolarsa ozmn problem yok.

AliceCullen

Bilgiliyim
Rüzgarın Savurduğu,Denizin Boğduğu,İnsanların Üzdü
Zaten bu Zuhal Topal mıdır nedir kıl oluorum şu kadına mimikleri hareketleri fln rahatsız ediyo beni :P :lol:

Ps: ii olmuş :twisted:

Acaba o teklifi yapanın 3-5 tane evi, 2-3 tane arabası, kira getiren bir sürü dükkanı,yatı katı yalısı cartı curtu olsaydı ve de kameralar karşısında böyle bi teklif yapılmasaydı bayanın cevabı ne olurdu?

öyle programlardan çıkan kadından erkekten ne hayır gelir ne kdr perti çıkmış gözü toprağa bakan kalık insan varsa orada

Bazılarınızda en az o öğretmen ve o program kadar iğrençsiniz Namus dediğiniz şey öyle sizin anladığınız tek şey değildir daha geniş kapsamlıdır ufak beyinlerinizle hala avrupadan 300 sene geriyiz gibi saçma sapan kendine hakaret eden cümleler kurmayın.

Eğer o namus dediğiniz olaya karşıysanız şunları kabul edersiniz.

1.Babanızın kim olduğunu bilememek yada babanızı aramak için DNA testi yaptırmak.
2.Kız kardeşiniz yada ablanızı kendi evinizda başka bir erkek ile ilişki içinde bulmak ve size tepkileri sadece ''kapıyı kapat görmüyormusun!!'' Gibi olayı normal gösteren tepkiler vermeleri.
3.İlerde evlendiğiniz yada hani siz ona beraber olmak diyosunuz o şekilde hayat sürdüğünüz kadının daha önceden yattığı yüzlerce sevgilisinin ona hala tuhaf mesajlar yollaması.
4.Kendi kızınızın erkek arkadaşları ile istediği gibi partiler balolar vs organizasyonlara gidip kimin eli kimin cebinde oynaması. Örn Bekarlığa veda partisi.

Bu yazdıklarım sözde bizden 300 sene ilerde olan avrupada oluyor haa hala oraya gitmek isterseniz O SİZİN DÜNYA GÖRÜŞÜNÜZDÜR SAYGI DUYARIM fakat ben Şehitlerin kanıyla Şehit analarının NAMUSuyla anılan ve yaşatılan bu vatanda nekadar olumsuzluk olsa da yaşarım.

AYNI ZAMANDA BU TOPLUMDA AŞK ÖLÜR VE SADECE CİNSELLİK KALIR AŞKSIZ BİR DÜNYA İSTEMEM.

Ahlaksızların bağırışıyla, yürekli yiğitlerin naraları, tilkiyle arslanın sesi gibi meydandadır. [Mevlana]

DyNaSTy demiş ki:
Bazılarınızda en az o öğretmen ve o program kadar iğrençsiniz Namus dediğiniz şey öyle sizin anladığınız tek şey değildir daha geniş kapsamlıdır ufak beyinlerinizle hala avrupadan 300 sene geriyiz gibi saçma sapan kendine hakaret eden cümleler kurmayın.

1.Babanızın kim olduğunu bilememek yada babanızı aramak için DNA testi yaptırmak.
2.Kız kardeşiniz yada ablanızı kendi evinizda başka bir erkek ile ilişki içinde bulmak ve size tepkileri sadece ''kapıyı kapat görmüyormusun!!'' Gibi olayı normal gösteren tepkiler vermeleri.
3.İlerde evlendiğiniz yada hani siz ona beraber olmak diyosunuz o şekilde hayat sürdüğünüz kadının daha önceden yattığı yüzlerce sevgilisinin ona hala tuhaf mesajlar yollaması.
4.Kendi kızınızın erkek arkadaşları ile istediği gibi partiler balolar vs organizasyonlara gidip kimin eli kimin cebinde oynaması. Örn Bekarlığa veda partisi.

Bu yazdıklarım sözde bizden 300 sene ilerde olan avrupada oluyor haa hala oraya gitmek isterseniz O SİZİN DÜNYA GÖRÜŞÜNÜZDÜR SAYGI DUYARIM fakat ben Şehitlerin kanıyla Şehit analarının NAMUSuyla anılan ve yaşatılan bu vatanda nekadar olumsuzluk olsa da yaşarım.

AYNI ZAMANDA BU TOPLUMDA AŞK ÖLÜR VE SADECE CİNSELLİK KALIR AŞKSIZ BİR DÜNYA İSTEMEM.

Ahlaksızların bağırışıyla, yürekli yiğitlerin naraları, tilkiyle arslanın sesi gibi meydandadır. [Mevlana]
Bu yazdıklarının bu konu ile alakası nedir?
Adamın orada söylediğinde ne var? Birlikte yaşamak demek sexten ibaretmidir?
Senin aklın sadece oraya mı çalışır be hey gafil cahil! Her söyleneni oraya çekipde sonra bunları buraya yazıp biz onlardan diyebilecek kadar cibiliyetsiz'sin...

Bu forum da kimseye iğrenç siniz ibaresini biz söyleyemezken sen hiç söyleyemezsin.
Uzunca tatil sana yarayacak.

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
DyNaSTy demiş ki:

Senin dediklerinle diğer arkadaşlarımızın dedikleri farklı şeyler. :wink1:

Yukarı Alt