Takımı
Besiktas
Dulce Amor demiş ki:
gecen gun kiz arkadasimla youtubede vidyolara falan bakiyoduk.sonra bu bi gordu izlenmis vidyolarda sara jean bikinili ve ustsuz bi sekilde vidyoyu...ben hemen kapattim.kiz diyo ac bi gorucem neymis bakalim,ben diretiyorum.cunku biliyorum sonra ne olacak :D neyse actim daha sonra,benimki kudurdu bi tripler falan.sozumu dinlemeyip illaki vidyoyu izledi diye bende cildirdim.sonra kiz bir anlik ofkeyle bogazimi cizdi.benimde iyice gozlerim dondu sinirden kalktim ayaga kizda kalkti birak ben gidiyorum dedim bu beni tutuyo,sonra cenesinden tuttum daha sonra bogazina yapistim bi yumruk indirmek uzereydim ama vurmadim :D sonuc: aksam olunca yine baristik ama hayatimda ilk defa boyle sinirlendim :D 3 bucuk yildir beraberiz bu arada :D
arada aparkat felan atiyomusunuz hacim tavsiye ederim :P cicioe2

Takımı
Besiktas
başka bir hikayemle devam ediyorum beyler.

dün akşam saatlerinde otobüsle eve geliyordum.otobüs bomboştu ilk durakta bindiğim için neyse geçtim en arkaya 4lü koltuğa cam kenarına oturdum.2 durak sonra yoğun bi kalabalık otobüsün içini saniyeler içinde doldurmuştu, yanımada bi kadınla çocugu oturdu.çocuk tam bir fırlama o denli yaramaz bişey görmedim ben bağırmasından tut insanları rahatsız etmesine kadar. her neyse çocuğa dedim abicim neden anneni üzüyorsun efendi gibi uslu uslu otur dedim.çocuk baktı baktı geldi yanıma oturdu nerden bilebilirdim ki kolumu ısıracağını.hiç anlamadığım şekilde kolumu hart diye ısırdı, öyle bir ısırdı ki kolumdan biraz kan aktı daha sonra morardı. kadına baktım ses çıkarmadı hafiftende gülüyordu. bende ineceğim durağa gelmiştim. inerken kadın yavrum bişeyin var mı diye seslendi. bende yok teyzecim önemli değilde ben size hepatit olduğumu söylemeyi unuttum dediğim an kadının yüzü bembeyaz oldu dut yemiş bülbüle döndü. bende bıyık altından gülerek indim otobüsten. :D

Takımı
Besiktas
Left Behind demiş ki:
başka bir hikayemle devam ediyorum beyler.

dün akşam saatlerinde otobüsle eve geliyordum.otobüs bomboştu ilk durakta bindiğim için neyse geçtim en arkaya 4lü koltuğa cam kenarına oturdum.2 durak sonra yoğun bi kalabalık otobüsün içini saniyeler içinde doldurmuştu, yanımada bi kadınla çocugu oturdu.çocuk tam bir fırlama o denli yaramaz bişey görmedim ben bağırmasından tut insanları rahatsız etmesine kadar. her neyse çocuğa dedim abicim neden anneni üzüyorsun efendi gibi uslu uslu otur dedim.çocuk baktı baktı geldi yanıma oturdu nerden bilebilirdim ki kolumu ısıracağını.hiç anlamadığım şekilde kolumu hart diye ısırdı, öyle bir ısırdı ki kolumdan biraz kan aktı daha sonra morardı. kadına baktım ses çıkarmadı hafiftende gülüyordu. bende ineceğim durağa gelmiştim. inerken kadın yavrum bişeyin var mı diye seslendi. bende yok teyzecim önemli değilde ben size hepatit olduğumu söylemeyi unuttum dediğim an kadının yüzü bembeyaz oldu dut yemiş bülbüle döndü. bende bıyık altından gülerek indim otobüsten. :D
İnandırıcı gelmedi. :think:

@Left
Sonu öyle değildi :mrgreen: sonunda durağa geliyor ve inmeden kadına '' Teyze bende hepatit vardı tüh ya '' diyip indim inerken arkama baktığımda kadın çocuğun dişlerini peçeteyle siliyordu :lol: :lol:

Takımı
Besiktas
Bugün kıza gelicem dedim arkadaşların yanına gittim ve kızın yanına gitmedim pişmanım yarın ararım açmaz mesaj atarım cevap vermez

Takımı
Besiktas
Dün gece egomu ağır şekilde tatmin edip sabaha kadar ağlattığım eski kız arkadaşımla tekrar barıştık :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
küçükken bi okulun bahçesine küçük tuvaletimi yaparken adamın kafasına gelmişti aradan sizip. eve kadar nasil koştum hatırlamıyorum :(

Ufakken arabanın camlarını açmak için kontağı açarken yanlışlıkla marş yapmıştım araba viteste olduğu için ilerdeki duvara hafif toslamıştım.Arabayı geri geri ittirirken ecel terlerini döküyordum neyse ki birşey olmamıştı :D

5. sınıfa gidiyordum.
Bir çocukla kavga etmiştik.
O 7 ye gidiyordu havası falan vardı.
Ben hayvanattım o ultimate hayvanattı. Herneyse baya girdik birbirimize. Sağlam bi tane denk geldi tuttum kafasını demire vurdum.
Gözlerim kapandı yorgunluktan. Döndü bana bir koydu abi , sol gözüm sulanmaya başladı. Kaçtı çocuk . Tam uçan tekme atacam arkasından.
(O sinirle ben hayatımda öyle koşmadım. Ciğerler iflas etti ancak duramadım zaten.) Baktım hoca. Hemen ağlar numarası yaptım.
Çocuğu birde hoca dövdü makara:

11 - 12 yaşlarında iken Gebze ye akrabalara gitmiştik parkta kuzenlerle oynar iken ve parkın kalabalık olmasından dolayı
bir kızla çarpıştık ve bana küfür etti ben den uzun olmasına bakmadan karşılık verdim ve zıplayıp kafa atmıştım
herkes şaşırdı kızın arkadaşları hemen yardım etti kafa attığım kıza çünkü burdu kanı yordu ben bir an afalladım ve kaçtım eve ev o zaman
5 katlıydı ve akrabaların evi en üsteydi merdivenler karmaşık olduğu için yukarıya annesi gelemiyordu bende balkondan laf atıyordum şimdi o kızı
bulsam özür dilerdim çünkü yıllar geçtikçe yanlışı doruyu ayırt ede biliyoruz...

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Apprehension rumuzlu uyeden alinti yapildi
Apprehension demiş ki:
11 - 12 yaşlarında iken Gebze ye akrabalara gitmiştik parkta kuzenlerle oynar iken ve parkın kalabalık olmasından dolayı
bir kızla çarpıştık ve bana küfür etti ben den uzun olmasına bakmadan karşılık verdim ve zıplayıp kafa atmıştım
herkes şaşırdı kızın arkadaşları hemen yardım etti kafa attığım kıza çünkü burdu kanı yordu ben bir an afalladım ve kaçtım eve ev o zaman
5 katlıydı ve akrabaların evi en üsteydi merdivenler karmaşık olduğu için yukarıya annesi gelemiyordu bende balkondan laf atıyordum şimdi o kızı
bulsam özür dilerdim çünkü yıllar geçtikçe yanlışı doruyu ayırt ede biliyoruz...
Ahadhkmadöhlaha

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
maliye'den dönem ödevimi yapmamıştım, sınavlarım da 20 - 36'ydı . Dersimize giren hoca 65 yaşında ve aşırı kıl bi adam. 2 yıldır dersimize giriyor. Öldürsen normalde adam geçirmeyecek biri ama geçirmiş. Dönem ödevi yapmadım 0 girmesi lazım 60 girmiş, sözlüye de 65 vermiş geçirmiş adhjnadhgmkadha

Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
maliye'den dönem ödevimi yapmamıştım, sınavlarım da 20 - 36'ydı . Dersimize giren hoca 65 yaşında ve aşırı kıl bi adam. 2 yıldır dersimize giriyor. Öldürsen normalde adam geçirmeyecek biri ama geçirmiş. Dönem ödevi yapmadım 0 girmesi lazım 60 girmiş, sözlüye de 65 vermiş geçirmiş adhjnadhgmkadha
makara:

Takımı
Besiktas
Lenneth demiş ki:
simdi ben bunu sizin hocaya mail atayim hemen [horny21

Lise 1'deyiz yeni bi telefon aldım. Aldığım gün okula getirdim. Aksilik olacak ya o günde arama yapıyor müdür yardımcısı. Ama adam katıksız osmanlı çocuğu :D Neyse arama yapılıyor korkudan elim ayağım titriyo ne yapayım ne yapayım derken aklıma o zaman kış ya alttan pijama giyiyorum onun cebine koyayım dedim. Cebi de delikmiş. Ayağımın dibine tak diye düştü. Alamıyorum eğilsem adam anlar. Neyse hoca yanıma geldi aradı aradı arkadaşın ayağının dibinde benim telefonumu gördü. Eğilip aldı ve yavaşça kalkıp arkadaşıma bi tokat oturttu. Size yemin ediyorum o tokadı ben yemiş olsam şuan bu mesajı yazamıyor olurdum :) Arkadaşımdan çok özür diliyorum şuan onunla kardeşten daha öteyiz <3

Takımı
Besiktas
Okulda 2 kardeşim var Yavuz ve Zafer adında. 3 yıldır ciddi anlamda 'yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez' . Hoca benle yavuzu geçirdi maliye'den, zaferi bırakmış. Yavuz: Tüm sene boyunca derslerde uyudu, gram yazı yazmadı. Ben nadiren yazdım, çok nadir derse katıldım ve genelde arkada müzik dinledim. Dönem ödevini de yapmadım ama geçirmiş. Zafer bütün dönem yazı yazdı, derste uyumadan dersi dinledi ve geçirmemiş. Az evvel zafer beni aradı giydirdi bayağı, yakacak hepimizi :mrgreen:

Lenneth demiş ki:
Yakarız seni yakarız biggrint1

Lenneth demiş ki:
Okulda 2 kardeşim var Yavuz ve Zafer adında. 3 yıldır ciddi anlamda 'yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez' . Hoca benle yavuzu geçirdi maliye'den, zaferi bırakmış. Yavuz: Tüm sene boyunca derslerde uyudu, gram yazı yazmadı. Ben nadiren yazdım, çok nadir derse katıldım ve genelde arkada müzik dinledim. Dönem ödevini de yapmadım ama geçirmiş. Zafer bütün dönem yazı yazdı, derste uyumadan dersi dinledi ve geçirmemiş. Az evvel zafer beni aradı giydirdi bayağı, yakacak hepimizi :mrgreen:
çalışmadan geçmek marifet değil hacım çalışarak geçmek marifet :)

Yukarı Alt