Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
O bugu yapmak için stall network gerekiyor oda kaldırıldı.Önceden yapanların itemlerini hala kulanıyorlardır.Silk item ekonomisi çöktü gibi bişey.Adamlar 1 pack skill editi 50m e satıyorlar...

ben yaptım ama bu anlatımı programı yapan adam linkleri felan sildi programı bulamasannız yanı belki bulursunuz bırı uploadlarsa ama bılemıyorm

Aynen yaa.Adamlar bi bug buldular serverde ekonomi diye bişey kalmadı... Bide madem bug buluyorsun neden söylüyorsun millete bırak sende gizli kalsın.Ben böyle bi bug bulsam bi kişi bile demem gider para kasar paraları TL ile satar zengin olurum...

ironEyE demiş ki:
Aynen yaa.Adamlar bi bug buldular serverde ekonomi diye bişey kalmadı... Bide madem bug buluyorsun neden söylüyorsun millete bırak sende gizli kalsın.Ben böyle bi bug bulsam bi kişi bile demem gider para kasar paraları TL ile satar zengin olurum...
Zihin okuyucu melih yine döktürdü :P Aklımı okudun bea :mrgreen:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ahmet386 demiş ki:
ironEyE demiş ki:

bencil işte ne olcak :D :thumbsup:
Bencil mi ? Şimdi herkes ben bulunca kesin söylerdim der ama inan ki bulunca bir kişi bile söylediğinin arkasında durmaz :wink1:

arkadaşlar öredin herkez bilsin okadar turklere hakared ediliyor 1 global adamıyoz :)

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt