Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

StarkDrache

Bilgiliyim
Piglet demiş ki:
StarkDrache demiş ki:
Piglet demiş ki:
o karakteri çok iyi biliyorum farm tam olark yapılmış değil ama onları sp ticketi felan tammladı
yanlız bence kesinlikle serverdeki en iyi adam odur
varsa itirazın çık önüne yatır onu ve bana ss sini at extraokk
War'da folloş oldu folloş. :mrgreen:
Sp Ticket neymiş, günde 3 saat 2 kat sp... Ne yani bu. Sp ticket tamamlamış onları. Bırak bu işleri. Bilmiyorsan da sus. kahvekeyfi
sen olaya guild olark bakma
bigbossu teketekte yatıran birisi varsa ss sini atarmısn
ben sizin warınızıda izledim bigbossa kaç işi daldığınızıda biliyorum
birisi onu yatırıp ss sini koysun ee tabiki teke tekde kahvekeyfi

boşversenize ya elinde sonunda o serverde dolucak 80 lw birine düşerse sun glave görürz o znm bigbosmmuymuş kimmiş ama bigbosa sun düşerse bilmem

daha 80 lvl yok adamlar kim buyuk davasına girmiş mein olun sizin simdi gozunuzde buyutttukleriniz ilerde servrın noob u olabilir bu arada zamananında serverda Ally die bi noob vardı simdi serverın kralı ne demek istedigimi anlamıssınızdır detective

daha bellı degıl kım saglam kım noob 75 olabılırsın ama saglam olacan anlamına glmez ben ne 70ler gördum 65 lvl adama yatan lvl yüksek olupta noob olan cok ben posedıopnda 68im ama halen noobum 13khp var :mrgreen:

StarkDrache demiş ki:
sen olaya guild olark bakma
bigbossu teketekte yatıran birisi varsa ss sini atarmısn
ben sizin warınızıda izledim bigbossa kaç işi daldığınızıda biliyorum
birisi onu yatırıp ss sini koysun ee tabiki teke tekde kahvekeyfi
Anlamaman çok normal, kapasite meselesi çünkü. Daha server açılalı ne oldu, pvp falan önemsiz şu an için anlayabiliyor musun? Hem war dediğin ne olacak teke tek mi dalacağız? Elbette taktik yapılır. Ama sen hayatında hiç war'a katılmadığın için anlayamıyorsun galiba. Hem yeter artık, yalakalığında bir sınırı var!

A

Anonymous

Guest
NERWAGUS demiş ki:
bigboss en güçlü olabilir(şimdilik) darkborn a ne oluor :lol: Question
peki sana ne oluyo? :lol:

Kapak meraklısı... Sana atılan kapaklardan toplasan CocaCola kadar zengin olurdun ya o kafa yok!!!! Anca böle uzaktan böğürürsün...

darkBORN is number one!

Did you understand me ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
abi yarılıyorum bu kapışmaya arada konuya gireyim ortamı ısındırayım diyorum yok adamlar halen devam takılın bakalım tadını çıkartın :lolmuch:

A

Anonymous

Guest
_AvRiL_ demiş ki:
daha 80 lvl yok adamlar kim buyuk davasına girmiş mein olun sizin simdi gozunuzde buyutttukleriniz ilerde servrın noob u olabilir bu arada zamananında serverda Ally die bi noob vardı simdi serverın kralı ne demek istedigimi anlamıssınızdır detective
Çek babayı 80 yok Fox >>> Neutral

A

Anonymous

Guest
celal55 demiş ki:
kardeş str düşük ve defans sikillerin ezik bide hep nukeleri kesiyon
Arkadasım dıger sayfaları okumadan dırek cevap yazıyorsun Server yenııtem satan yok 8 dg alchemy de kasmıyo mıllet npc +2 arkadaşımın ustu :) 79 lv adam 69 luk kıyafet war daha Cakanzi ? o nuker dedıklerınde serverın en saglam hybırdlerı demonlord elınde +8 war suan orda olmasada we adamı daha yatıran goredım 1Love uda herkes bilir serverın en guclulerınden.Npc kıyafetlerıyle , ustundekı 69 lv kıyafetlerle serverın anasını aglatan adamı tebrık etmek yerıne cekemeyıp laf sokmanız ınsanlık adına bızı uzuyor ...

A

Anonymous

Guest
LaNCeLoT demiş ki:
NERWAGUS demiş ki:

Kapak meraklısı... Sana atılan kapaklardan toplasan CocaCola kadar zengin olurdun ya o kafa yok!!!! Anca böle uzaktan böğürürsün...

darkBORN is number one!

Did you understand me ?
Aynen kanka Dun nerwagus abınız geldı gene jaqal ın cagırmasıyla gene yatırdım gene atsana amadous u yatıramya doyamadım dıye dedım cevap yok allah allah :lol: lv ın kac dıyo aglıyo , Kendıne guvenmıyosan bırı cagırdımı yok abicim o enden yuksek gelemem de , Geldıysen de aglama nertavukcum extraokk

Ama[D]ouS ` demiş ki:
_AvRiL_ demiş ki:
bu hangi dil kardeş?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_AvRiL_ demiş ki:
Ama[D]ouS ` demiş ki:
_AvRiL_ demiş ki:
bu hangi dil kardeş?

6 saat banlandı cevap veremez hacım rahat ol sen popcorn

Ama[D]ouS ` demiş ki:
LaNCeLoT demiş ki:
NERWAGUS demiş ki:

darkBORN is number one!

Did you understand me ?
Aynen kanka Dun nerwagus abınız geldı gene jaqal ın cagırmasıyla gene yatırdım gene atsana amadous u yatıramya doyamadım dıye dedım cevap yok allah allah :lol: lv ın kac dıyo aglıyo , Kendıne guvenmıyosan bırı cagırdımı yok abicim o enden yuksek gelemem de , Geldıysen de aglama nertavukcum extraokk
velet senle tartısıp seviyemi düşürmeyecem. adam olunca cık karsıma!forumlarda yalan seyler yazarak olmaz!!!

velet senle tartısıp seviyemi düşürmeyecem. adam olunca cık karsıma!forumlarda yalan seyler yazarak olmaz!!!
eheueh gorduk yalanı dun kestıgımdemı yaan senı ? sonra pm den lv ın kac dıe agladıgındamı yalan allah korkun yok senın Ne diyim sana Yalan a devam et

Ama[D]ouS ` demiş ki:
_AvRiL_ demiş ki:
bu hangi dil kardeş?[/quote]

Çek babayı demek Bılıp bılmeden konusma demek serverda 80 olmadıgını nerden bılıosun Foxy war :?!!!

bak hala yalan konusuon bosuna dememişler bu lafı 'eşşeğe altın semer taksan aşek yine eşek' sende yalandan vazgecmeyecen bosuna dil dökmüyüm.adam olmazsın sen.

A

Anonymous

Guest
NERWAGUS demiş ki:
bak hala yalan konusuon bosuna dememişler bu lafı 'eşşeğe altın semer taksan aşek yine eşek' sende yalandan vazgecmeyecen bosuna dil dökmüyüm.adam olmazsın sen.
sen ne güzel konuşmuşun öle! Ağzından bal damlamış! Hakkaten eşşek hep eşşektir! Altın semer de vursan , kafasına HYSTERIA da yazdırsan ANATOLIAN da yazdırsan EŞŞEK HEP EŞŞEKTİR...!!!

Adam oldun da millete adamlık ögretiyon demek! Güzeeel... Ama yukarda dediğin gibi, EŞŞEK HEP EŞŞEKTİR...! Adamlık ögrense de ...!!! Etrafına ögretmeye kalkışsa da ...

Selametle...!

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt