Arkadaslar ayni konuyu gecen haftada acmistim ama bir sonuc alamadim, yine yazmak durumundayim, isrobot 1.29 client i ve Sroboten 1.79 exe yi calistirip oyuna girdim, fakat bot yine kimseye saldirmiyor yardimci olursaniz sevinirim...

Sorunuma hemen cvp verdigin icin tsk ederim. ama degisen bir sey olmadi hala ne yapip ne ettiysem hala öylece duruyor....

sorunum su siten isrobotu ve sroboten i indirdim actim haxcr4x ile crackledim herşey normal gözüküyor kasacagim yere götürüyorum koordinatlarini ayarliyorum ve botumu kuruyorum fakat botum sana biri saldirmadigi sürece kimseye saldirmiyor olduğu yerde duruyor......

arkadaşlar bütün sorun crakta galiba yokmu bir gönüllü şu işe el atacak yav arkadaşlar....Allah rızası için bir ilgi .... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
arkadaşım bu sorunu kolay bi yöntemle halede bilirsin nasıl dersen botu kascagı yere götür ayarla sonra botun alım ayarlarına gel alcagı hp veya mp pota 1 yaz sonra 2 tanede kafadan ayar yap ve sonra save seting de ardından stop tranınge ve sonra auto tranınge tıkla tekrar home tusuyla kapa cracklandıgı için öle sorunlar cıkarıyor

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
skill dizilimini ve skillerini yenile yap veya yanlış kurmuşun olabilir son çare olarakda botu sil tekrar kur

bendede aynı sorun var, bot atak yapmıyor her yöntemi denedim , malesef sonuç vermedi şu an oyunu bıraktım.

DNAA demiş ki:
skillerinden atack ve buff skilleirn doğru yermi bir kontrol e tsen doğrumu hepsi Exclamation Exclamation
Katılıyorum , kontrol et bendede öle olmustu...! extraokk

Yukarı Alt