Eosu nasıl yazıcaz abi sonunda new var da sen nasıl yazıcagımı tam olarak yazarmısın buraya

Hala çalışıyor mu Autologin?
Bende oyuna girene kadar sorun yok bot kendide başlıyor fakat oyun Dc verince bot DC yiyen clienti kapatıp oyuna tekrar otamatik bağlanmıyor. Sadece Autologine kendim tıklarsam oyuna giriyor. Sizde durum nasıl?

Birde SRO dosyasının başındaki aşağıdaki ayarlarla ilgili bir şey yapmak gerekiyor mu?
[GAME]
Path=C:\Program Files\Silkroad\sro_client.exe
DllName=Silk.dll
NudePatch=No
InfinityZoom=No
Plugin=
PluginInitFunc=Initialize
LoginPort=5555

[SCOPE]
UseWindowsHook=No
UseAutoHook=Yes

[SERVERREDIRECT]
UseRedirect=NO
Ip=127.0.0.1
Port=15778

[WINDOW]
Width=400
Height=200

Desmond demiş ki:
Birde SRO dosyasının başındaki aşağıdaki ayarlarla ilgili bir şey yapmak gerekiyor mu?
[GAME]
Path=C:\Program Files\Silkroad\sro_client.exe
DllName=Silk.dll
NudePatch=No
InfinityZoom=No
Plugin=
PluginInitFunc=Initialize
LoginPort=5555

[SCOPE]
UseWindowsHook=No
UseAutoHook=Yes

[SERVERREDIRECT]
UseRedirect=NO
Ip=127.0.0.1
Port=15778

[WINDOW]
Width=400
Height=200
[WINDOW]
Width=400
Height=200
Bu sroyu küçültürseniz yeni oluşacak boyutlar(1024-768)den yeni ayara döner.

LoginPort=5555
Eğer 1den fazla char acıcaksanız bunu değiştirmelisiz.
Kısacası bunları ellemeden çalışır Auto Login

s.a kardes ya ben okula gidince bu bot takılmaz dimi ya tamda istediğim özellikte bi sorun çıkmaz sizin dediklerinizi yapınca?

bilgiler için teşekkürler.fakat şöyle bir sorun war.isro bot accountumda 240 kredi + aylık yüklü vaziyette.sro.iniye bot id pw yazdıgım zaman aylık olanı tanımıyor ve hesabımdaki kredilerden tüketiyor.bilgisi olan varsa sevinirim.

saatin oradaki el simgesine start game diyorum ama tık yok client i gösterdim ama start game dedigimde client i açmıyor hiç bi işlem yapmıyor.... :(

LÜTFEN YARDIM..... sınırsız Bot un gitti 4 günü.... Botu açıp loader dan giriyorum sorunsuz çalışıyor bot ama elle girmem lazım..

ve ayrıca bu Sro ve Srobot kuzenlerde çalışıyordu yani sorun Pc ile alakalı gibi :? Güvenlik duvarına virüs programına baktım engelleme vs yok ama açılmıyor....

jumanji demiş ki:
C de kurulu denedım olmadı kardes :cry: srobotu alta alıom auto logın dıom acılıo hiçbısey yazmıo oraya ıd sıfreyı yazmıo kendısı yardımcı olurmusun bana
aynı sorun bendede var dostum

Bilgisayar kapandı diyelim(res attı) açıldığında tekrar girer mi oyuna :D çok şey istiyorum ama

Yukarı Alt