Beyler isroya dil seçeneği hangi versiyonda gelmişti ? unuttum.
Bilen var mı ?

viewtopic.php?t=166092

ver1.222

Sanki milenyum deklemi sormuş, online bir oyunun update bilgisi nasıl olurda internette bulunmaz? Doğru şekilde arattığınızda herşeyin çevabını bulursunuz.

Mesela bu konu için öncelikle arama motoruna " sro türkçe oluyor" yazıp ilk sırada çıkan siteye giriyorsunuz ve 17 kasım 2009 tarihinde olduğunu kolayca öğreniyorsunuz ama versiyon bilgisi çıkmıyor.

İkinci adım; arama motorunda "isro 17kasım2009 update" yazıyorsunuz ve şıp ilk sırada extraloob'ta açılmış konu karşınıza çıkıveriyor. Ekran gürüntüleri arasında aradığımız bilgiye ulaşıyoruz "ver1.222". Diyelim ki burada bulamadık diğer sitelerden birinde mutlaka versiyon bilgisine rastlarız.

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?t=166092

ver1.222

Sanki milenyum deklemi sormuş, online bir oyunun update bilgisi nasıl olurda internette bulunmaz? Doğru şekilde arattığınızda herşeyin çevabını bulursunuz.

Mesela bu konu için öncelikle arama motoruna " sro türkçe oluyor" yazıp ilk sırada çıkan siteye giriyorsunuz ve 17 kasım 2009 tarihinde olduğunu kolayca öğreniyorsunuz ama versiyon bilgisi çıkmıyor.

İkinci adım; arama motorunda "isro 17kasım2009 update" yazıyorsunuz ve şıp ilk sırada extraloob'ta açılmış konu karşınıza çıkıveriyor. Ekran gürüntüleri arasında aradığımız bilgiye ulaşıyoruz "ver1.222". Diyelim ki burada bulamadık diğer sitelerden birinde mutlaka versiyon bilgisine rastlarız.
Yani bişey diyemiyorum mehmet dilim tutuldu :mrgreen:

Ben burdan arkadaşlarla iletişime geçerek aramak istedim , forumda bu yasak değil. Diğer sitelere güvenmiyorum ayrıca sen söylemeden önce buldum. Nezaketen sağolasın dedim tekrar diyorum sağolasın. :)

"Diğer sitelere güvenmiyorum" İlginç, etkileyici. Buldun madem neden yazmıyorsun?

Yasaklardan bahsetmiyoruz burda, Oğulcan bulunamayacağını iddia etmiş, ben de çok kolay bulunabileceğinden bahsettim.

Collapse demiş ki:
"Diğer sitelere güvenmiyorum" İlginç, etkileyici. Buldun madem neden yazmıyorsun?

Yasaklardan bahsetmiyoruz burda, Oğulcan bulunamayacağını iddia etmiş, ben de çok kolay bulunabileceğinden bahsettim.
Bulduktan sonra bu konuyu güncellemeyi unuttum ben. Kusura bakma hacım. :muck:

Takımı
Besiktas
Collapse demiş ki:
Neden bu kadar üstüme geliyorsunki sen şimdi :mrgreen:

Bu mesaj Heartless rumuzlu uyeden alinti yapildi
Heartless demiş ki:
Collapse demiş ki:
Neden bu kadar üstüme geliyorsunki sen şimdi :mrgreen:
Senin canını yerim ben :muck:

O göze sağ tikla resmi yeni sekmede aç zoom yap beni göreceksin :makara:

Yukarı Alt