Beyler 1 ay oldu bağlatalı son 3 gündür internet sürekli bir kesilme içerisinde daha bügün servis geldi site girişindeki kutudan ayarlamalar yaptı ancak ondan 30dk sonra internet gitti geri zaman tuttum bu sefer geri 30dk sonra gitti geldi uzun kesilmeler değil ama insanlık hali bizde silkroad ounuyoruz böyle şeylere gelemiyorum :mrgreen:

Bir Çözümü Varmı ?

ama dostum şikayetim diye bi site var oradaki konuları okudum herkez şikayetçi pek çözüme kavuşan olmamış ondan bir sorim dedim

keşke bağlatmasaydım :(

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sunsrocu demiş ki:
ama dostum şikayetim diye bi site var oradaki konuları okudum herkez şikayetçi pek çözüme kavuşan olmamış ondan bir sorim dedim

keşke bağlatmasaydım :(
Dediğin gibi bu sorun herkez de var , ucuz olabilir ama stabil bir internet değil.Keşke almadan önce kullanıcıların yorumlarını okusaydın.

Haklısın olmadi:
ancak bir sorum olacak raslantımı bilmiyorum ama her silkroad'ta girmeye çalıştığımda veya girdiğimde bir süre sonra gidiyor.

Sizce bir raslantımı ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Anlık kesintiler olduğu için oyuna girmeden farkedemiyor olabilirsin.Kablonun içinden geçen kutular olarak düşün bunları , silkroad oynayınca kablonun içinden kesinti olmadan o kutuların geçmesi gerekir.Kutular geçmedikçe haliyle serverla bağlantıda kalamazsın.Sendeki küçük kesintilerde de kutular servera aktarılmadığı için hemen serverdan atılıyorsun..Ama normal internette dolaşırken veya bir şeyler indirmeye çalışırken küçük kesintiler fazla hissedilmez.Sitenin yüklenmesi daha uzun sürer yada indirme yaparken kademeli olarak hız düşer sonra data aktarımı devam etmeye başlayınca hızın yine yükselir devam edersin.

kesinlikle haklı olabilirsin ama 3 tane internet ışığı birden gidiyor çoğunlukta extraloobta takılıyorum konudan konuya atlıyorum :)
internet kesilip gelince yaklaşık 1dk yı buluyor bu arada donma oluyor bi bakıyorum net gitmiş :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sunsrocu demiş ki:
kesinlikle haklı olabilirsin ama 3 tane internet ışığı birden gidiyor çoğunlukta extraloobta takılıyorum konudan konuya atlıyorum :)
internet kesilip gelince yaklaşık 1dk yı buluyor bu arada donma oluyor bi bakıyorum net gitmiş :)
Bir çok sebebi olabilir , kesintiler senin sandığından daha fazla olabilir.Silkroad'a girince büyük kesintiler olabilir.

Bunun yanı sıra hattın silkroad'ın veri transferini kaldıramıyor olabilir , bu yüzden üstündeki aşırı yükü atmak için kendini resetliyordur.Uydunet'in sistemlerini bilmiyorum ama biz bu durumda hızı düşüyoruz , ara bir konuş adamlarla anlat durumunu knight online oynuyamıyorum de :)

sabah saat 9'dan beri kullanıyorum combat arms'a girdim internette dolaştım gitmedi hiç bu saate kadar şimdi silkroad'ta girmeyi denicem bakim kesilecekmi :think:

Yukarı Alt