Hafta sonu deplasmanda Gençlerbirliği karşısında alacağı galibiyetle UEFA Kupası'na katılmayı hedefleyen Sivasspor, bu maçın hazırlıklarını kulüp tesislerinde teknik direktör Bülent Uygun yönetiminde yaptığı idmanla sürdürdü.

Hazırlıkları hakkında basın mensuplarına bilgi veren Bülent Uygun, Sivas'taki son idmanlarını bugün yaptıklarını belirterek, ''İnanılmaz zevkli bir lig geçti. Bu ligin son maçını deplasmanda Gençlerbirliği ile yapacağız. Gençlerbirliği maçında da galip geldiğimiz takdirde, başarımızı taçlandırmış olacağız'' dedi.

Bunun için ne gerekiyorsa onu en iyi şekilde yapmaya çalıştıklarını ifade eden Uygun, ''Kazanmak istiyoruz. Emeğimizin karşılığını almak istiyoruz. Bunu başaracak gücümüz var. Zor olacağını biliyoruz. İnşallah kazanan taraf biz oluruz'' diye konuştu.

Uygun, Sivasspor olarak son 5 yıla bakıldığında güzel şeyler ve inanılmaz işler başardıklarını, daha iyisini yapabilmek için koşar adım ilerlediklerini belirtti.

Ahat Kömürlüoğlu'nun yönetimindeki PAF takımlarının aynı düşünce tarzıyla bu sezon şampiyon olduğunu ifade eden Uygun, ''Futbolcu kardeşlerimi kutluyorum. Sivasspor olarak da biz çıktığımız bu yolda başarı elde edebilmek için elimizden geleni yaptık. En azından gönüllerin şampiyonluğuyla birlikte UEFA Kupası'na da katılarak başarımızı taçlandırmak istiyoruz'' diye konuştu.

-OTOBÜS FİRMASINDAN UYGUN'A PLAKET-

Bu arada Sivas Ticaret ve Sanayi Odası'nca (TSO) başlatılan ''Sivasspor'a Otobüs Kampanyası'' çerçevesinde satın alınan özel donanımlı otobüsü üreten firmanın yetkilileri, Bülent Uygun'a kulüp tesislerinde plaket verdi.

Uygun, otobüsün Sivasspor'a kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Firma yetkilisi Erdal Altunbaşak ise Sivasspor'a yakışır bir otobüs oluşturmak için uzun bir çalışma yaptıklarını belirterek, ''Sonuçta güzel bir iş yaptık. Güzel bir otobüs ortaya çıktı. Gönüllerin şampiyonuna yakıştı'' dedi.

Öğretmenleri eşliğinde tesisleri ziyaret eden ilköğretim okulu öğrencileri de Bülent Uygun ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

bulentuygun01.jpg

Yukarı Alt