Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Konu: Sro SATURN = AkaN_TurkeR = pwnage video :D

iLker_GS demiş ki:
herkesden lafları çalmış o şekilde yeni stilni belirmeye çalışıyorsun.

Kendi stilini yarat 1kere millete yalan söyleme herşeyi kafadan atıp tutma gm le konustum banı aççak sole yapacak bole yapcak safma sapan konusuyorsun yasının 12den yukarı olmadıgını varsayarak söylüyorum pc oynama git gez dolas nefes al internete girme rahatla çocuklugu at
eger 17 18 yasındaysan bi psikologa görün.

66-70-80 Lvl olmak insanlıgını pekiştirmiyor , saygını arttırmıyor.Nice 20-30 lvller gördüm herkesin saygı duydugu.Önemli olan yaşın ne olursa olsun insan gibi davranıp kendi konuşma stilini , pvp stilini yaratmak. en önemliside türklerin adını kötüye düşürmemek (senin yaptıgın herkese küfür etmek gibi ).
Ben 17 yaşındayım senin gibi hep pc basında değilimdir.. Bizim ortam yüzünden küfürle büyüdük biz.. senin gibi süt evladı ana kuzusu değiliz! Gm e gerekli açıklamayı yaptım dakat hıyarlar çarları açamıyor , amerikada bulunduugm gibi aynı zamnda bir çok ülkede bulunduum içn emin olki senden çok daha iyi anlasırım yabancılarla,Pisikolok sana lazım dostum sorunun nedir senin! ? insan ol ayna denen birşey var iyimisin sen -
veya bana abi de. saygın olsun.
Ben bu senin yazdıgın lafları hiç bir türke geri çevirmek istemezdim , çok üzgünüm. Ve şimdi düşünüyorum görünüşün nasıldır diye. fag mı nerd mi ? :D
8) ya pussy nikkas cudnt c m in ya dreams. im a king. 8)

sen FreakZ dayken her b*ku yaziodun yok annem bunu yaptı yok kardeşim elementleri satti yok odur yok 50 nukesini acacam

bence bunlar 17 yaşindaki birinin yazacaği şeyler deil

küfür le büyüdüm diosun ortam bozuk diosun yerim ulem senin ortamını burda 15 yaşinda geberene kadar çalişan cocuklar war

XianHun demiş ki:
sen FreakZ dayken her b*ku yaziodun yok annem bunu yaptı yok kardeşim elementleri satti yok odur yok 50 nukesini acacam

küfür le büyüdüm diosun ortam bozuk diosun yerim ulem senin ortamını burda 15 yaşinda geberene kadar çalişan cocuklar war

Kardeşimde oynuyor , bi ara sevgilimde AkaN_TurkeR'le oynuyodu
Ben yazmıs olsam bile yazarken sanamı soracagım lan moron? kes şimdi.
Benim durumum allah için suan iyi , çalışammı gerektirecek birşey yok fakta tabiki her an hersey olabilir...
Yaşamayı seviyorum ben , açık sözlüyümdür , herşeyi yazarım-söylerim.

GaiaPureNuker demiş ki:
XianHun demiş ki:

Ben FreakZ de dğildim seni noob!! FreakZ bizim guildimizdi
neyse daha sana parmaklarımı yormam
Yaşamayı seviyorum ben , açık sözlüyümdür , herşeyi yazarım-söylerim.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt