Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Türk kürt kaardeşti,r ama kurtun ıcınde bazı amını cıbıleyetını s..... cocukları var onlar ortamı gerıyo :evil:

AdiGAY_Tr Kendini Fazla Oyuna Kaptırma Vs Vs Vs diyon başka bişey demıon oyunda kazandınmı kendini bi bokmu zannedecen!???

___PaRDuS___ demiş ki:
Türk kürt kaardeşti,r ama kurtun ıcınde bazı amını cıbıleyetını s..... cocukları var onlar ortamı gerıyo :evil:
Türklerdede Senin gibi Oç ları var biliyormusun!!

BoLdKiNq demiş ki:
oyundamı görücen lan babalığımı ben senin gibi oyun icin bu forumda kendımı rezil etmiyom aptal şey! oyuna gel vs yapalımmıs geleceğine söz ver sana adres veriiim bebe!
adres versen gelsem ne yapacan :D dövecenmi ?
lan saf ben adres vereyim sen gel ?gelebilecenmi y00 :D
onun için gel sanalda göster tam orta yolu
her horoz kendi çiftliğinde öter
klavye fatherlığı yapmayın

BoLdKiNq demiş ki:
ortamı geren itler sussun ki bende susayım onlar şişe oldukça ben onlara kapak takarım!! :!:
kasma bu kadar kendini kasık olursun
Ardından sana bi sokarım yazık olursun :)

bloodkınq senın ananı bacını gelmişini gecmısını gelecegını sıkerım oc kımsınlan kahbenıncocugu kıme kufur edıyon senın gıbı kurtunde anasını sıkerım kurtlerındeamına kodugumun hıyarları bu vatandan ekmek yıyonuz bıde oruspu cocugu gıbı vatana kufur edıyonuz sızın gelmısınızı gecmısınızı cıbılıyetınızı soyunuzu sıkem amına koduklarım lan oc benım kafamı bozma sabah sabah..

ADi -GAY Bak sen ve senin gibi ler anca bole kufur atarlar anayı bacıyı ortaya atarlar bu kopeklerin tasmasını tak!! artık yazmıyacam cünkü boyli it ler ana bacı ortaya koyarlar anasını satan burda ana küfürü atar!!!!!!!!!!

BoLdKiNq demiş ki:
ADi -GAY Bak sen ve senin gibi ler anca bole kufur atarlar anayı bacıyı ortaya atarlar bu kopeklerin tasmasını tak!! artık yazmıyacam cünkü boyli it ler ana bacı ortaya koyarlar anasını satan burda ana küfürü atar!!!!!!!!!!
De GeT Eşşekk Zükmek istemiyom ama sen zorla gaşınıon gaşınıon gaşınıonn!!

___PaRDuS___ demiş ki:
En iyi Kürt Ölü Kürttür Hic Yoktan Böle A..... larım gıbı ses cıkartmazlar Ölüler.
Senin gibiler için diyecek kelime yok! Senin ölün bile iyi değildir. 5 para etmez... Senin ölünden bile böyle havlama sesi gelir bence ...

Selametle!... ?!!!!!!

_PaRDuS_ ehuehue insanmı bu adam yaww :D:D

noobiş edebiliyosan gel öldür bakim .. En iyisi olalım :D:D Lan olm erkekliğiniz bu kadar Klavye başından atıp tutmak .. Yaww burdaki türkler Gece gündüz kardeşiz diyolar .. Hatta dağdakilerede bizim insanlarımız diyolar :) ya korkudan olsa gerek yada gerçekten öyle hissediyolar :) İnşallah herhangi bi kürt şehrine işiniz düşerde ulu orta yerdede bu lafları söylersiniz.Bakalım en iyi kim olacak :)

Kurdish 4ever TOGETHER ....

AmedLee Adige_Tr ye 21 Plaka taktı:) Vs Vs diye ağlayan çocuk VS de ağladı zırladı :)

Skor bildiriyorum

AmedLee : 21 - 8 : Adige_Tr

Artık senin adın HADİge_Tr olsun :D Hadi Hadi Hadi Hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :):):) ibo senin için yapmış bu şarkıyı :) bi daha da burdan celallenme:)))

Ezikler bitmez, Ezenler de....

Selametle!....

AmedLee Adige_Tr ye 21 Plaka taktı:) Vs Vs diye ağlayan çocuk VS de ağladı zırladı :)

Skor bildiriyorum

Artık senin adın HADİge_Tr olsun :D Hadi Hadi Hadi Hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :):):) ibo senin için yapmış bu şarkıyı :) bi daha da burdan celallenme:)))

Selametle!....

Skor bildiriyorum

Selametle!....

:!: AL BiRD£ BuRDaN YaK!!! :!:

- Resim Silinmiş.
Ne DeSEm BiLMeMKi...

- Resim Silinmiş.
Pff... NoobY lower kr0
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bi İnsan Neden Bu KAdar ReziL Olur ? Yada Neden Bu Kadar Şerefsiz Olur ? Pwp'de 21-7 Ezdim Onu Arlanmadı... Bide Üstüne Üstün Ss'leri Koymul:) Biliyordum Öyle Yapıcağını Ve Ben Daha ii Ss'ler ALdım KanıtLı:) Görün Bakın Kim Kimi Ezmiş! Ve Şunu diyorum Ay_YıLdız guiLdiiiiiiiiiiii SIRADAKİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ ! Onlardan Herhangi Biri İstediği Zaman İstediği Yerde Pwp Yaparım İSTEDİKLERİ İddayıda KOYARIZ ! :wink1: ALın Size İspat Görün Adige'nin ReziLiğini :)

ResimLer Tam Boyutta Görmek İçin Lütfen Resim Üzerini Tıklayın !

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt