DeathKinq

Tanınıyorum
Server
Takımı
Galatasaray
Buda Benim Venus Serverindeki Arkadasimin Charindan Birkac Roc SS'si
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Devam EdecekTir!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

EliteTurk

Aileden
Bunlarda güzelmiş teşekkürler..Silkroad'ı adam gibi yükliyemedim şu TTnet yüzünden net kesiliyor deli oluyorum daha fazla SS istiyorum :starving:

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

persia serverı :) bazı şeyler söylemek isterim wizlerin kesmesi zor çok yatarlar bir wiz olarak itiraf etmem gerek :) belki fazla kişi gelmedi roc a ama gelsede pek değişeceğini sanmıyorm:) 40dkda %2 anca indirebildik! sonunda hata verdi ve oyundan attı :)

kesilmesi için pt de bard olması şart die düşünüyrm sadece warrior bufuyla olmaz ve xbow ve bowlar atack olmalı :) wizler değil :) ayrıca warlock gelmediyse hiç boşuna gitmeyin derim :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
güzel ssler :):) wizlerin zorlandığı iyi olmuş her türlü uniqe de avantajlıydılar :D az da bow xbowa ekmek çıksın :D

Harika ssler :) 8) Daha çok ss istiyoruz :D :starving: Bu rocu belki hiç canlı olarak göremicez ama sunworldsroya belki gelir. :) Ve wizlerin zorlanmasına sevindim bu sefer :D Çünkü her uniqi alıyorlardı :D Bunu alsınlar sıkıyosa :mrgreen: :mrgreen: :lol:

onu bunu bilmem de ss te gördügüm bir cok char zamanında bıraktıklarını sölüyorlardı bi cogu serverın ilk playerlarından kalma

JbS

rank8
bence 3 bardla bi ihtimal olabilir

ps:daha gitmedim rocka gitmeyide düsünmüyorum :P

Yukarı Alt