arkadaşlar düzelen varmı hala açmıyo bazı arkadaşlarımız oyunda oynuyo siteyi ve bot u açmıyo yardımcı olabilecek yokmu ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
o problem sizin daha önceden denemenizden kaynaklanıyor cache'ten okuyor bu bağlamda silkroadonline.net sitesini açın ve ardından client açın deneyin.

extraloob demiş ki:
o problem sizin daha önceden denemenizden kaynaklanıyor cache'ten okuyor bu bağlamda silkroadonline.net sitesini açın ve ardından client açın deneyin.

Gene Olmadı :think: Sbot Bizimi Kayırıyor Catır Catır oynuyor mıllet soru: soru: Merakla Çözüm Beklıyoruz

Düzeldimi bendede oldu bot klasöründeki 1.72byi sildim diğer 1.72byi yapıştırdım oldu silkroadonline.net açtıydım bide:D

Yine kapandı galiba acılmıyo hiç bi site tt nette sorun var bence youtube'a da girmiyo öle oldugu zaman !

Gene Logın olmuyor !! Şuan Joymax bıle bende Sureklı Yenılemeye Alıyor Kendını :lol: bugun sanırım sbotdan bıze hayır yok !

muhpinar demiş ki:
3-4 gündür düzgün giriyorduk yine aynı sorun yine aynı sorun http://www.ktunnel.com/ üzerinden girebiliyorsun sitesine ama normal olarak giremiyorsun
bot server' a bağlanamıyor. Çogu kişide bu sorun yok... tam olarak neden kaynaklanıyor ?

yardım .....
Ya Bu Hata ilk defa bende oldu ne sıtesıne gırıyor ne bota gırıyor sınır oldum lutfen yardım :S

Yukarı Alt