Mysronun sitesinde bulduğum Programı sizlerle paylaşmak istedim

- Resim Silinmiş.

Açıklama:

Programı indirdikten sonra içindeki sro simgesi olan programı çalıştırıyoruz ve karşımıza çıkan pencerden hangi serverin hosts dosyası lazım ise o servere tıklayıp alttaki "HOSTS" yazan butuna tıklıyoruz ve o server için hosts dosyamızın orjinali oluşmuş oluyor.

Bu host dosyasını nereye atacağımızıda söylüyeyim

X:\\windows \ system32 \ drivers \ etc \ (bu klasörün içersine atıyoruz)

Eminim birçok kişinin işine yarayacaktır

By Extacy

:!: :!: :!: Download Link :!: :!: :!:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hosts dosyamda yasaklı olan bütün sitelere girebildiğim için bunu eklersem akışı bozulucak. bir çaresini bulmak lazım buna. bu arada yasaklı sitelere(youtube, megaupload vs.vs.) girmek için hosts dosyamı verebilirim. :)

Corky demiş ki:
hosts dosyamda yasaklı olan bütün sitelere girebildiğim için bunu eklersem akışı bozulucak. bir çaresini bulmak lazım buna. bu arada yasaklı sitelere(youtube, megaupload vs.vs.) girmek için hosts dosyamı verebilirim. :)
host dosyanı not defteri ile aç ve en alta

208.117.236.70 http://www.youtube.com #youtube
208.117.236.69 youtube.com #youtube

bunları yapıştır istediğin siteye bu şukilde girebilirsin.

ozaman ne yapmak gerekiyo bu verdiğim programdan hostunu yapıp ilgili klasörün içersine atacaksın ve not defteri ile açıp bu komutları yapıştıracaksın, al sana hem oyun için host hemde ilgili sitelere girmek için host hepsibiryerde.org :mrgreen:

kardeş ben şimdi bişi sorcam.Ben şimdi girmeye çalışıyorum direk dc ve çar da biri vardır falan diyor nedir bu iş??Bir de server adıda değişik????Biraz yardımcı olurmusunuz???

Extacy demiş ki:
Mysronun sitesinde bulduğum Programı sizlerle paylaşmak istedim

- Resim Silinmiş.

Açıklama:

Programı indirdikten sonra içindeki sro simgesi olan programı çalıştırıyoruz ve karşımıza çıkan pencerden hangi serverin hosts dosyası lazım ise o servere tıklayıp alttaki "HOSTS" yazan butuna tıklıyoruz ve o server için hosts dosyamızın orjinali oluşmuş oluyor.

Bu host dosyasını nereye atacağımızıda söylüyeyim

X:\\windows \ system32 \ drivers \ etc \ (bu klasörün içersine atıyoruz)

Eminim birçok kişinin işine yarayacaktır

By Extacy

:!: :!: :!: Download Link :!: :!: :!:

Bende Konumda Mysronun Hostunu Vermiştim Anlatım Yapmaya Gerek Bence Yok Ama Emeğe Saygı Belki Görmemişsindir Bende Burdan Yapmıştım :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

RiqueLme

Bilgiliyim
Extacy demiş ki:
Corky demiş ki:
host dosyanı not defteri ile aç ve en alta

208.117.236.70 http://www.youtube.com #youtube
208.117.236.69 youtube.com #youtube

bunları yapıştır istediğin siteye bu şukilde girebilirsin.

ozaman ne yapmak gerekiyo bu verdiğim programdan hostunu yapıp ilgili klasörün içersine atacaksın ve not defteri ile açıp bu komutları yapıştıracaksın, al sana hem oyun için host hemde ilgili sitelere girmek için host hepsibiryerde.org :mrgreen:

Cocukları Uyoutub bu Sitelere gircez xD

Yukarı Alt