Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Bu spikerlerin ağlarcasına yaşadığı coşkuyu sadece GALATASARAY maçlarında duyabilirsiniz ! :buddha:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
İzlemedm,ama taurisi galatasaraya gittiğinden beri bayan basket takım başarımıza 2 kat daha fazla sevinir oldum.Yukarda Allah var ben şimdi arkadaşımız gibi fenerin hakem etkisi belli oldu tarzı bişey demiyim,inşallah dürüst bi şekilde,bayanların bütün emeğiyle almışızdır maçı.

3 periyotta maçı anca koparabildiler son periyotta diğerlerine oranlarla 10/1 faul bile çalınmadı çünkü maç KOPTU

GOKHANCAN demiş ki:
6alatasarayın hakkını yedilerde fark 16 mı olması lzm dı?
İzlediysen macı fark son periyotta oldu.o kadar mudehaleden sonra takımın aynı tempoda devam etmesini ummuyordun demi?

[ Bu mesaj iPhone ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Lexium demiş ki:
Torquel demiş ki:
tenpanter demiş ki:
En güzel cevabı vermiş arkadaş..Şikebahçeci ezikler yazan olmuş ya gözünüzü seviyim biraz neyi nerden diyceniz konusunda mantık sahibi olun
MAÇI İZLEDİNMİ? hayır anlamıyorum maçı izlemeyen yorumlamasın dedim.izledim deme sakın
Ne diyosun arkadaşım sen!Maçı izlemediğimi ilk mesajımda belirttim zatende ben maçla ilgili yorum yaptım mı?Sen bu konuyu biri gelip altına şikebahçeci ezikler yazsın diyemi açtın?Sokıyım böle işe bayan basket derbisinin altına adam rahatca şikebahce yazıyo biz burası yeri değil deyince aldığımız tepkiye bak büyük harflerle azar işitiyoruz

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt