Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

StarkDrache

Bilgiliyim
KraL_ demiş ki:
Siz Çıkın bi HYSTERIA'nın Karşına War da da O pehlivanlar Sizi Bi gusel S*iksin.Tabi Çıkmaya G*tünüz Yerse..
StarkDrache demiş ki:
hehehe
Süper Olmuş !
ama Ne demişler ; S*kilen Pehlivan Güreşe Doymazmış !'
Sen nediyorsun kardeşim?
Ben Hysteria'yla Kapışanlara Ettim bu lafı bu bir .
ikincisi ben herculeste oynamıyorm ama korkma o serverde kimsede benim karakterimi yatıramaz Wink
Lafları doğru düzgün Anlamaya Çalış ( Kapasitenin Yettiği kadarıylada olsa Exclamation extraokk )

İnsan olda yalan atma yukarda allah var 2 sndede 1 ' i hunterbaba biride adını hatırlayamadıgım 2 nukerle bırlıkte yatırdınız, Kabul edıyorum onlar 57 + ezik olabılırler ama armor war ve 4 k wuruyolar . Teke Tekdede Kimin kimi kestigi ortada . Bunu sende bılıyorsun Ama kendı kendını yalanlarınla avutmaya devam etmek ıstıyorsan devam et

Allah ıcın sen suna bı cwp wer ya yalanmı deılmı bu teke tekde azına zıctım aglıyorsun burda sonra yok cocuklarla urasmam vs vs .

madem tekte yatırabiliorsun neden teklifimi kabul etmiyorsun gel simdi yalancı ortaya cıksın pm at oyundan tabi kendine guvenebiliorsan...

Her zaman bir çekemeyen çıkar.
takmayın siz bu ezikleri :)
başarılarınızın devamını dilerim

NERWAGUS demiş ki:
madem tekte yatırabiliorsun neden teklifimi kabul etmiyorsun gel simdi yalancı ortaya cıksın pm at oyundan tabi kendine guvenebiliorsan...
Ne kadarda guzel kaçamak cevap veriyorsun :) Dedıklerım dogrumu değilmi Azcık adamsan soyle bakalım

İnsan olda yalan atma yukarda allah var 2 sndede 1 ' i hunterbaba biride adını hatırlayamadıgım 2 nukerle bırlıkte yatırdınız, Kabul edıyorum onlar 57 + ezik olabılırler ama armor war ve 4 k wuruyolar . Teke Tekdede Kimin kimi kestigi ortada . Bunu sende bılıyorsun Ama kendı kendını yalanlarınla avutmaya devam etmek ıstıyorsan devam et :mrgreen:
Allah yukarda değil her yerde :mrgreen: :mrgreen:

NERWAGUS demiş ki:
bu topic icin son mesajım yiyorsa gel yemiyorsa sus...
Hehe anlıyorum canım ADam gibi olup dogru lan 2 nukerle bırlıkde yatırdım senı demeye , teke tekde agzıma sıctın demeye *ötün yemiyo . Benımde son mesajım Madem - Yenilen pehlivan guleşe doymaz Ağlama Buyuyunce unutursun , Bı ara bıdaha yaparız , ki bu sefer Frapsa alıyım o zamanda car car ötme karı gibi.... extraokk Hadi iyi Forumlar

killy^^ demiş ki:
NERWAGUS demiş ki:
bu topic icin son mesajım yiyorsa gel yemiyorsa sus...
Hehe anlıyorum canım ADam gibi olup dogru lan 2 nukerle bırlıkde yatırdım senı demeye , teke tekde agzıma sıctın demeye *ötün yemiyo . Benımde son mesajım Madem - Yenilen pehlivan guleşe doymaz Ağlama Buyuyunce unutursun , Bı ara bıdaha yaparız , ki bu sefer Frapsa alıyım o zamanda car car ötme karı gibi.... extraokk Hadi iyi Forumlar
opsss! yeter!

Anuke demiş ki:
En sevmediğim şeydir.Yenilince adam çağırmak Evil or Very Mad
10 yasındaki adama adam cagırmam bilmden kimse yorum yazmasın sanki serverda bi tek ben ve ark hunter o kadar salaklık olmaz ya 2 kere yatırdım seni velet yalan konusma ben sana dün yapalım dedim cesaret edemedin yalancı olduğun ortaya cıkacak die korktun benden bu kadar!!!

Biz neyin ne olduğunu biliyoruz. Hysteria'yı da, darkborn'u da. Bu yüzden fazla konuşmaya gerek yok. Ayrıca oyundaki kozlarınızı oyunda paylaşın.

kilit.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
illaki birisi gelip şu güzel topici kirletecek öylemi bizde hsteria kalsiklerini görmekten mahrum kalacağız öylemi bundan sonra argo konuşup hakaret edenin üyeliğini siler geçerim topicleri taciz etmeyin.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt