insanlarin yaptıkları ayılar çalmasın beyler sızın çariniz oldugunu duşunun ve ole hareket edın bole progların yada duzenklerın sıtenden kaldırılsın dıyorum beyler ıster kıtıtleyın ama o verenleri atın bence haksızlık buna denılıyo. yapanların sıteden atılmasını rıca edıyorum ve yazdıkları sılınsın

SonSAHNE

Bilgiliyim
dragon king demiş ki:
doğru degılmı beyler
Sende haklısın aksini iddia eden yok ama eğer ki biri seni hack lerse hakkının onda kalmamsı için kullanabilirsin ki şahsen ben o amaç için kullancam ama daha tescilli deil :lol: bi çalıştığı anlaşılsın hepsini tek tek yakalıcam...

_CaspeR_

Buralıyım
bu konuyu bneim için açtın ama bu mesela biri snei trade den soydu sen almak için bişey yapmazmısın boşver giden gitmişmi dersin bide öle düşün Question Question

kanka çalmadilarda çalsalar okd emek boşa gıder ınsan 4 4 lık degıl dalgınlıgına gelır 68 lık çar bbufffffff gıttı arkasından aagla gelmez amq lar çalmasın ozm

hç soymasa nasıl olur daha duzgun ve namuslu olmazmı rahat oyun oynamak için ögretmeyin heclemeleri

SonSAHNE

Bilgiliyim
adamlar öğrenmiş bnların kralını yapıyor. sitelerde araştır geçen gün gördüm adamın lvl 78 char ı hacklenmiş şifresi forumlarda gezio süper itemleri var. 28 days pre var demekki 2 gün önce banlanmış içim gitti valla...

Yukarı Alt