üzerinde hiç oynamadan aynen yazdım şekilde imla kurallarına dikkat etmeden 10dkk da yazdım ve sizinle paylaşmak istedim :kalp:

Rüzgar fısıldıyor kulağıma adını, yağmur damlaları karışmış göz yaşlarıma ve sen geliyosun aklıma tıpkı eski günlerdeki gibi, ne kaldı peki şimdi bana ? Yaşanmışlığın ta kendisi... Yağmur bulutları ağlıyor yine avcumda, bir mum seni arıyorum kapı kapı şehirlerde yitirdiğim düşlerim var sol cebimde... Unuttum, unutuyorum seni çıkarıyorum hayatımdan, dünyamdan karalıyorum bir kalemde yaşanmışlığı.. ve alışılmışlık oluyorsun artık, herkes oluyosun... Yırtıp atamıyorum kokun sinmiş defterime, saçların satır olmuş düşmüş üzerime... Unuttum diyorum herkese, unuttum artık onu diyorum ! ama hep ordasın sol yanımdasın biliyorum... Bitti belki herşey kaybolduk belkide akıp giden zamanda... Durduramadım yine kendimi ağladım. Kalbim dinlemedi seni gözlerim hıçkırırcasına... Gidince sen yüreğim param parça kalbimin kırıkları batıyor kaburgalarıma... Benim sana bıraktığım öfke ve nefretten oluşmuş bir hatıra,senin bana bıraktığın kapanmamış koskocaman bir yara.. Sönüyor yavaş yavaş şehrin ışıkları son ışık odamda ve ben hayallerimle başbaşayım...
HAYAT EĞER KAYBETTİKLERİN OLMAKSA, KAYBETTİKLERİMİ GERİ VERSİN ŞİMDİ BANA !

Takımı
Besiktas
Yüreğine sağlık kaan, cidden içim bi garip oldu okuyunca.

Yukarı Alt