Evet arkadaşlar daha önce verildiyse özür dilerim.Bildiğiniz gibi ???? hatası ekran kartı hatasıdır.Ben size bu hatasının çözümünü anlatacagım.
Fakat SRO'nun ana sitesinde verilen driverlar sürekli güncellenmiyor.Bu yüzden bende http://www.nvidia.com ' dan anlatacagım Nvidia ekran kartı kullanıcıları için.Kendi ana sitesinde haliyle sürekli güncel driverlar bulunuyor.ATI kullanıcılarıda bununki gibi birşeydir heralde
:mrgreen: :mrgreen:

Ben susuyim resimler konuşsun:

ADIM 1:
- Resim Silinmiş.
ADIM 2:
- Resim Silinmiş.
ADIM 3:
- Resim Silinmiş.

UMARIM EKSİK BİR ŞEY KALMAMIŞTIR YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR.BU KONUYU DAHA ÖNCEDEN DEDİGİM GİBİ SRO ANA SİTESİNDEKİ DRIVERLAR SÜREKLİ GÜNCEL OLMADĞI İÇİN PAYLAŞTIM.İSTERSENİZ İKİ SİTEDENDE ŞU ANKİ DRIVER BOYUTLARINA BAKARAK FARKLILIĞI GÖREBİLİRSİNİZ.

TAMAMEN KENDİ EMEĞİMDİR.ALINTI DEĞİLDİR.GÖRSELLERİ DE EKLEDİM UMARIM İLK PAYLAŞIMIMI DOĞRU DÜRÜST YAPABİLMİŞİMDİR.
:mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Barzo

Ouuuff Bunları Her Güncellendiği Zaman İndirirsek Kota Diye Bişey Kalmaz Arkadaşlarda :mrgreen:

he ben onu demeyi unuttum.her güncellendiğinde indirmeyin canım ne zaman ???? hatası verdi o zaman yenisini indir.zaten bir driverla 1 ay falan gidiyor.1 ayda 40mb olsun o kadar. Rolling Eyes

belirsizzzzz

Aileden
görseller yazılar felan kötü olmkuş sen resimlern orginal halini at görselleri ekleyeyim güzelce mucX perde

ben ps bilmediğim için paintten yaptım.resimlerin orjinallerinide sildim maalesef Crying or Very sad

Yukarı Alt