ben actım ama hiç bişeye benzemedi kapattım yapabilen arkadaslar varmı

simdik ben sorunu bi anlayamadim ki ?

sen harp skillerini kullanan car kendi basina kasar mi ?

eger harp kullaniyorsan neden kasmasin ki ?

harp lar genelikte hizli kosma icin acilir ama eger harpciysan onun attacklari da var onlari ac

baska sorun olursa yaz kardes ben buralardayim

SleepWalkeR

Tanınıyorum
tabiki kasabilir. hatta 80 lwl harp ikinci mastery de cleric açarsan 80 lwlde çok güçlü ve vslerde kolay yatmayan bir çar olur. çünkü harpteki vuruş skilleri gerçekten güçlü. clericteki heal skilleride çok hızlı ve çok kulllanışlı skiller. ayrıca barddaki buf skilleri mükemmel. eğer itemlerinde iyi olursa mükemmel bir çar olur.

realjam demiş ki:
tabiki kasabilir. hatta 80 lwl harp ikinci mastery de cleric açarsan 80 lwlde çok güçlü ve vslerde kolay yatmayan bir çar olur. çünkü harpteki vuruş skilleri gerçekten güçlü. clericteki heal skilleride çok hızlı ve çok kulllanışlı skiller. ayrıca barddaki buf skilleri mükemmel. eğer itemlerinde iyi olursa mükemmel bir çar olur.
+1907

kasar hemde super kasar 11 dk da 7 lvl misal :)

ben harp açmıştım yan char slot için 5 lvl kasacaktım baya hzılı kasıyoda harf attack charı degil yani direk harp açıp sadece harp ile kasmak biraz mantıksız bence yanına bi wizard yada warlock daha mantıklı

kanka harp da bascağın 2 şey var bunlar hızlı koşma bide cure başka bieşy basamassın bence cleric iaç benen sölemesi Wink Exclamation

Tek sikil olaarak Harp kullanmak istiyorsan eger Int verebilirsin ve gayetde güzlü vuruşları olan bir çar dır.... Shocked
Ayrıca buff ları sayesinde kolay kolay yatmayan bir çar..
Tabi kıyafetlerine dikkatli özeni gösterirsen eger çok daha saglıklı olabilir..
Bir çok kişi benim yaptımı yapmakda Harp'ı yan sikil olarak kullanmakda.... Shocked
Yok ben tek sikil kullanacam ve Harp kullanacaksak tabi buda senin görüşün saygım sonsuzdur.. :mrgreen:
* İyi forumlar..

Yukarı Alt