Server
Flora
Takımı
Galatasaray
HardMod 4.5 (v1.202) [Loader - Multiclient]

Hardmod 4.5

Kod:
Rar Şifresi : www.extraloob.com

Silkroad Klasörünün İçerisindeki SilkErSender.exe Dosyasının İsmini Değiştirmeyi Unutmayın , Yoksa BANLANABİLİRSİNİZ ! Adına istediğiniz her hangi bir şeyi yazabilirsiniz.

Özellikleri

- Hızlı bir şekilde tekrar deneme olanağı
- Küfür filtresi kaldırıldı.
- Fake game guard
- Multiclient
- Bütün botlarla uyumlu çalışıyor.
- Zoom hack (Yakınlaştırma - uzaklaştırma)
- Server doluluk rengi ve statüleri değiştir
- Chat blocklayabilme​

Kullanışı : Rardan Çıkarttığınız Bütün Dosyaları Silkroadın Kurulu Olduğu Klasöre Atın Ve HardMod Loadera İki Kere Tıklayın.

Aşağıdaki Kodları Chat Bölümüne Yazacaksınız .​

Pencere Komutları

/min - Silkroad'ı küçültür.
/mini - Silkroad'ı pencerede oynatır.
/tray - Başlat çubuğuna alır.
/exit - Silkroad'tan hızlı bir şekilde çıkartır.

Chat blok

/block [name] - Chat'e yazan kişiyi bloklarsınız. /block [kişi adı] gibisinden kullanılır.
/unblock [name] - Uyguladığınız blok'u kaldırır. /unblock [kişi adı] gibisinden kullanılır.
/clearblocks - Bütün blokladığını kişileri siler.
/listblocks - Blokladığınız player listesi.
/autoblock [on/off] - Kalede spam yapan gold botların hepsini bloklar. /autoblock [on] açar /autoblock [off] kapatır.

Chat penceresi komutları

/clear - Chat penceresindeki tüm yazıları siler
/time - Silkroad saatini gösterir.
/paste - Kopyaladığınız bir şeyi yapıştırır.

Silkroad Komutları

/v - /v aktif ( ÇALIŞMIYOR)
/z - /z aktif ( ÇALIŞMIYOR )

Credits ; Weeman​

hızlı bir şekilde tekrar deneme olanağı dio ya nası oluo bn anlamadm zatn sro 20snde denemiomu onu iptalmi edio bi açıklarsan çk makbule geçr

dreamturk demiş ki:
hızlı bir şekilde tekrar deneme olanağı dio ya nası oluo bn anlamadm zatn sro 20snde denemiomu onu iptalmi edio bi açıklarsan çk makbule geçr
konuya abone olucam.cevap ver önce ama :D

ewet kemalist kardeşim hızlı bi şekilde deneme olanağı demek ne anlama geliyor 20 sn yi iptal mi* ediyor yani lütfen açıklama yaparmısın...birde joymax bu tür proğramları kullananlara ban yedirecekmiş son sistem çalışan bi ygulama yapmışlar bu proğram onu engelliyormu ban yemeyi yani ... lütfen açıklamaaa...HA BU ARADA LİNK KIRIK RAPİD DEN İNDİRİLMİYORNN HATA VRİYOR DOSYA.TC DEN UPLOAD ETSEN SÜPER OLACAK...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
alibey587 demiş ki:
yaw sen virüs tarama sonuçlarını koymuşsun ama sürü ile kırmızı hata çıkmış temiz deil bu ne olacak şimdi kemalist lütfen açıklamaaaa...
Bir sorun varsa hepsini tek bir mesajda sorabilirsin bu 1
Program temiz olmasa paylaşmazdım paylaşsamda tarama sonuçlarını koymazdım bu 2
Linkte hiç bir hata yok , en global ve gelişmiş upload sitesi rapidsharedir indirmeyi bilmiyorsan benim yapabilecek bir şeyim yok şöylede 3

Hızlı şekilde deneme , serverda 1 kişilik yer açılınca hızlı bir şekilde girmeyi deniyor.

Kemalist demiş ki:
Yalnizgezen demiş ki:
Eline sağlıkta birde ALINTIDIR diye eklesen daha iyi olurdu.
Kime ait olduğunu altına yazdım baksan görürdün :wink1:

Gördüm benim ingilizcem iyi ama bu sitede herkes ingilizce bilmiyor ve burası daha çok Türklere hitap eden bir forum sitesi yani Türkçe de yazabilirdin pekala.. :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yalnizgezen demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Yalnizgezen demiş ki:
Eline sağlıkta birde ALINTIDIR diye eklesen daha iyi olurdu.
Kime ait olduğunu altına yazdım baksan görürdün :wink1:

Gördüm benim ingilizcem iyi ama bu sitede herkes ingilizce bilmiyor ve burası daha çok Türklere hitap eden bir forum sitesi yani Türkçe de yazabilirdin pekala.. :wink1:
Zaten o sana hitap etmiyor , yapımcısı gelip görürse beni atlamışlar demesin diye ekleniyor. Haliyle yapımcısı yabancı olduğu için ingilizce yazılıyor :wink1:

Download ediyorum %99'a gelince otomatik kapaniyor dosya inmiyor ne biçim bi hata bu :confused1:

içinden 2 dosya çıktı toplam 22 kb . ama hata verdi . doğrumu indirdim acaba yoksa yanlış mı :D

Yukarı Alt